En İyi Galaxy Z Flip 4 Fırsatı: 900 $ İndirim Artı Ücretsiz


Galaxy Watch 5 Pro ve Galaxy Z Fold 4’te olduğu gibi, en iyi Galaxy Z Flip 4 anlaşması, en azından başlamak için Samsung üzerinden olacak. En yeni küçük katlanabilir ürünleri satın almak istiyorsanız, Samsung mağazası anında takas indirimi, ücretsiz kasa, bellek yükseltme ve diğer ürünlere harcamak için 200 $ kredi sunuyor. Üzerine atlanacak olan bu.

Eğer sen bu Galaxy Z Flip 4 bağlantısına basın ve biraz alışveriş yapın, Samsung’un sunduğu çeşitli promosyonların hepsini göreceksiniz. Genellikle kilitli olmayan sürümü önerdiğimiz model seçimi ile başlar. Bu sürüm, herhangi bir taşıyıcıyla çalışır ve Verizon veya T-Mobile veya AT&T’nin deneyebileceği ve yükleyebileceği tüm fazladan önemsiz şeyler olmadan, herhangi bir bloatware içermez.

Oradan depolamayı seçeceksiniz ve Samsung sizi ücretsiz olarak 128 GB’tan 256 GB’a yükseltiyor. Bu 60 dolarlık bir değer.

Galaxy Flip 4 Depolama Seçenekleri

Ardından, renk seçimi zamanı ve bakın, grafit seçeneği her zaman güzeldir, ancak Ismarlama özel renklerin bazıları bile 26 Ağustos civarında gönderilmektedir. Eh, şu anda yapıyorlar. Oradaki yeşil veya beyaz seçenekler çok hoş.

Renk seçiminden sonra sıra takasa geldi. Telefona bağlı olarak Samsung, yeni Galaxy Z Flip 4’ünüzde anında 900 $’a varan indirim sağlayabilir. Ayrılmak için bir Galaxy Z Flip 3 veya Galaxy S22 Ultra’nız varsa, bunlar 900 $’lık seçeneklerinizdir. Galaxy Z Fold 3 825 dolar, Galaxy S22+ 775 dolar ve daha eski bir Galaxy S20 FE bir şekilde 700 dolar alıyor (?). Bu takas değerleri genellikle bu ön sipariş zamanındaki en yüksek değerlerdir.

Galaxy Flip 4 Takas Değerleri

Kaydırmaya devam edin ve ardından Flip 4’ünüz için çeşitli renklerde ücretsiz bir silikon kapak seçin. Samsung beyaz, siyah, haki, kutup mavisi, lacivert, pembe ve bora morunu ücretsiz olarak sunuyor – birini seçin.

Şimdi, en alttaki Şimdi ön sipariş ver düğmesini tıkladığınızda, o zaman paket sayfasına yönlendirilirsiniz; burada Galaxy Watch 5 Pro, Galaxy Buds 2 Pro gibi aksesuarlarda harcayabileceğiniz 200$’a kadar krediniz olur. kılıflar, saat kayışları, şarj cihazları vb. Bu krediler yalnızca ödeme yaptığınızda kullanılabilir ve daha sonra kullanılamayacak, bu nedenle hemen karar vermeniz gerekiyor.

Bu nakliye süreleri kaymaya başlamadan önce peşinden gidin.

Şimdi Ön Sipariş Ver: Galaxy Z Flip 4Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/08/10/best-galaxy-z-flip-4-deal/

Yorum yapın