En iyi Devamlılık Kamerası, iPhone’unuz için monte edilir ve durur


macOS Ventura’da Devamlılık Kamerası


AppleInsider, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alımlarda bağlı kuruluş komisyonu kazanabilir.

iOS 16 çalıştıran bir iPhone ve macOS Ventura çalıştıran bir Mac ile iPhone’u web kamerası olarak kullanmak mümkündür. Bu ekosistem için henüz ilk günler, ancak özellik için en iyi montaj ve tripodlar burada.

Apple, iOS 12 ve macOS Mojave ile Süreklilik Kamerasını tanıttı. Kullanıcıların bir iPhone veya iPad kullanarak Mac’lerindeki belgelere fotoğraf ve tarama eklemelerine olanak tanır.

Apple, özelliğin yeteneklerini 2022’de piyasaya sürülen macOS Ventura’da genişletti. Artık insanların FaceTime gibi uygulamalarda web kamerası olarak kullanılmak üzere bir iPhone’u bir Mac’e kablosuz olarak bağlamasına olanak tanıyor.

Center Stage ile bir arama sırasında kullanıcıları merkezde tutmak için iPhone’daki Ultra Geniş arka kamerayı kullanır. Arka planı bulanıklaştıran ve web kamerası videosunun aydınlatmasını artıran fotoğraf efektleri de var.

Devamlılık Kamerasını bu şekilde kullanmak, iPhone’u kullanıcıya dönük bir konumda tutmak için bir montaj parçası veya tripod gerektirir. İşte özelliği etkinleştirmek için favori ürünlerimiz.

Belkin iPhone Yuvası

Belkin montaj aparatı, bir MagSafe iPhone’u bir MacBook’un üst kısmına, ön kameranın üzerinde oturuyor. bu manyetik bağlantı kullanıcıların iPhone’u dikey ve yatay modlar arasında döndürmesine olanak tanır.

Belkin Dağı

Belkin Dağı

Bir MacBook’a bağlı olmadığında, Belkin montajı, iPhone’da videoları veya diğer içerikleri görüntülemek için bir halka tutma yeri ve destek ayağı görevi görür.

Moft Flip Dizüstü iPhone Yuvası

Moft, Apple ürünleri için katlanabilir aksesuarlarıyla tanınır ve Flip iPhone montajı da farklı değildir. Web kamerası kullanımı için bir iPhone’u birkaç pozisyonda çevirebilir.

Moft'un origami bineği

Moft’un origami bineği

Bağlantı parçası, bir yapıştırıcı kullanarak MacBook’un kapağına yapışır, bu nedenle maalesef kullanıcılar onu yeniden konumlandıramaz. Ancak Snap Phone Sticker sayesinde insanlar bunu MagSafe olmayan iPhone’larla kullanabilir.

Fil Kartı

Elephant Card, kredi kartı boyutunda benzersiz bir Süreklilik Kamerası ürünüdür. Açılarak MacBook kapağına asılan bir yuvaya dönüşür ve kullanıcılar işleri bittiğinde tekrar katlayabilir.

Son derece taşınabilir Elephant Card

Son derece taşınabilir Elephant Card

Viyana’da geliştirilmiştir ve iPhone’da MagSafe olsun veya olmasın, kılıflı veya kılıfsız tüm iPhone modelleriyle uyumludur. Düşük fiyat için mevcuttur $9.99 Amazon’da.

Joby GripTight ONE GorillaPod

GorillaPod gibi tripodlar, önceki iPhone yuvalarından daha çok yönlüdür. Örneğin, tripodlar, bir iPhone’u bir MacBook kapağı ekiyle sınırlı kalmak yerine, macOS Ventura çalıştırabilen herhangi bir Mac’in yakınında tutabilir.

Joby'nin esnek iPhone tripodu

Joby’nin esnek iPhone tripodu

Joby, yüksek kaliteli montajlarıyla tanınır ve GorillaPod, kameramanlar, fotoğrafçılar ve diğer içerik oluşturucular için popüler bir seçimdir.

Joby GripTight ONE GorillaPod perakende satışları 34,95 $ içinancak alışveriş yapanlar şu anda Amazon’da oldukça indirimli bulabilirler.

UBeesize Telefon Sehpası

UBeesize montajının esnek ayakları metalden yapılmıştır ve kauçuk kaplama ve sağlam köpük ile güçlendirilmiştir. Kaymaz lastik ayaklar, iPhone’u kazara çarpmalar sırasında sabit tutar.

UBeesize iPhone montajı

UBeesize iPhone montajı

Klips ve tripod kafası 360 derece döndürülebilir ve bir iPhone’u dikey ve yatay modlarda tutar. Ayrıca, telefonu 30 metreye kadar uzaktan kontrol etmek için bir Bluetooth uzaktan kumanda ile birlikte gelir.

UBeesize tripod satın alınabilir 18,99 $ içinancak alıcılar şu anda satışta 15 doların altında bulabilirler.Kaynak : https://appleinsider.com/inside/magsafe/best/the-best-continuity-camera-mounts-and-stands-for-your-iphone?utm_medium=rss

Yorum yapın