Elon Musk, Tesla’nın Cybertruck’ının Daha Pahalı Olduğunu Doğruladı


2019’da beklenen fiyatı 39.900 dolar olarak açıklanan elektrikli bir araç olan Tesla’nın Cybertruck’ı, sonunda satışa çıktığında bundan daha pahalı olacak.

Bu, şirketin yıllık hissedar toplantısında konuşurken CEO Elon Musk’a göre.

Musk, Cybertruck’ın teknik özelliklerinin ve nihai fiyatının ilk açıklanandan “farklı olacağını” söyleyerek, 2019’dan bu yana “çok şey değiştiğini” söyleyerek devam ediyor. Bunun nedenlerinden birinin mevcut enflasyon oranı olduğu düşünülüyor. , potansiyel alıcıların kamyonu almak için bekledikleri üç yıl göz önüne alındığında beklenen bir şeydi.

Cybertruck, üretim tarihlerini birçok kez kaçırdı ve artık “gelecek yılın ortasında” üretime başlaması planlanıyor. O zamana kadar, Ford ve Rivian’ın bu pazarda özellikle güçlü olduğu elektrikli kamyon alanında çok fazla rekabet olacak.

Cybertruck’ın ne kadara mal olacağını henüz bilmesek de Tesla’nın gerçekte hangi sürümleri sunacağı da belli değil. Tek motorlu, 39.900 dolarlık versiyonun 250 mil menzile, 7.500 pound çekme kapasitesine ve daha fazlasına sahip olması gerekiyordu.

Bu sürümün ne kadara mal olacağı, eğer gönderilirse, görülmeye devam ediyor. 500 mil menzile sahip ve üç saniyeden daha kısa bir sürede 60 mil hıza ulaşabilen 70.000 dolarlık bir canavar olan menzil liderinin fiyatta büyük bir artış görmesini bekleyebiliriz, orası kesin.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.6 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.6 Final IPSW Bağlantıları OTA Dosyaları ve iPadOS 15.6 Şimdi Çıkıyor
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 5 İndirme, Çıkış Tarihi: Apple’ın Ne Zaman Yayınlaması Bekleniyor?
  • İndirin: iPhone için iOS 16 Beta 4 IPSW Bağlantıları, Geliştiriciler İçin iPad Şimdi Çıktı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 4 Profil Dosyası İndirilmesi Yayınlandı
  • iOS 16 Beta 4 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/elon-musk-confirms-that-teslas-cybertruck-is-getting-more-expensive/

Yorum yapın