Echo Studio + 2 Echo Hoparlör Paketi Şu Anda 100 $ İndirimli


Amazon şimdi size sadece 299,97 $ karşılığında yeni bir Echo Ev Eğlence Paketi alma şansı sunuyor, ancak bu fırsattan yararlanmayı planlıyorsanız hızlı olmanız gerekiyor.

Amazon, bu fırsattan yararlanmak için herhangi bir indirim kodu girmenizi veya ekran kuponlarını kırpmanızı gerektirmez. Ancak siparişinizi mümkün olan en kısa sürede verdiğinizden emin olmanız gerekir. Amazon, bu Prime özel anlaşmasının bu gece sona ereceğini ve çok geç olmadan birkaç saat önce size bırakılacağını söylüyor. Bu anlaşma normalde 400$’a mal olur, ancak şimdi sipariş verirseniz, tümü tek bir pakette bulunan bir Echo Studio ve iki Echo içeren bir paket için %25 ve 100$ tasarruf edersiniz.

Satın almak: Echo Ev Eğlence Paketi | Amazon’dan Echo Studio + 2 Echo (4. Nesil): $299.97 | Orijinal fiyat: 400 $

Bu paket, Echo Studio artı iki Echo (4. Nesil) akıllı hoparlör içerir. Zengin sol/sağ stereo ses için Echo Studio’yu bir odadaki iki Echo cihazıyla eşleştirin. Çok odalı müzik için Echo cihazlarını evinizdeki birden çok odaya kurun.

Yazma sırasında, Echo Home Entertainment Bundle, Amazon’daki 34.400’den fazla incelemeden olası beş üzerinden 4.6’dan fazla yıldıza sahip. Bu, evinizin etrafına yerleştirebileceğiniz üç farklı akıllı hoparlör sağlayan bir ürün için mükemmel bir puan. Tüm büyük oyunculardan müzik akışı da dahil olmak üzere çok odalı ses ve akıllı ev kontrolünden yararlanabileceksiniz.

Ama unutmayın, bu anlaşma bu gece sona erecek, bu yüzden kaçırmamak için şimdi siparişinizi verin.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • İndirin: iOS 16.1 Beta 1 OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • Kötü iOS 16 Pil Ömrü Drenajı Nasıl Onarılır [Guide]
  • Jailbreak iOS 16.0.2 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • iOS 16 Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Gizli Özellikleri: Apple’ın Bize Anlatmadığı 100’den Fazla Değişiklik
  • İndirin: iOS 16.0.2 OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • iOS 16 Final IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus’a yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/echo-studio-2-echo-speakers-bundle-is-100-off-right-now/

Yorum yapın