Duke Nukem, gerçekten başarabilecek bazı adamlardan bir film alıyor


Duke Nukem’in kim olduğu hakkında hiçbir fikriniz yoksa şaşırmam. dır-dir — klasik video oyunu serisinin on yıl önce bu kadar sert çöküşü. Bugün, karakter çoğunlukla video oyunu vaporware şakaları için bir yumruk çizgisi olarak biliniyor. Sonsuza kadar Duke Nukem 14 yıl geçirdi geliştirme cehenneminde sadece büyük bir flop olmak için.

Yine de yıllardır, Duke’un şirket sahipleri bir filmin geleceğini fısıldıyor ve sonunda Hollywood Muhabiribugünün hikayesi: Efsanevi Eğlence dokundu kobra kai yaratıcılar Josh Heald, Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg aslında bir uzun metrajlı film üretmek için.

Nasıl tepki vereceğimi pek bilmiyorum! Aslında oldukça hoşlanan bir oyuncu olarak Dük Nukem, Dük Nukem II ve Dük Nukem 3D, kesinlikle katılıyorum Bu film asla yapılmamalı çünkü Duke Nukem’in derinliği ve hikayesi yok ve her zaman bir karikatür olarak tasarlandı.. (Yan not: Gelip ciklet çiğnemek ve sakızın bitmesiyle ilgili ünlü alıntı? Duke’un diğer alıntılarının çoğu gibi, ona dayandıkları filmlerden.)

ama sen var mısın Kobra Kai’yi gördüm, Karate çocuk Dört sezondur devam eden ve belki de devam filmi olarak adlandırmaya değer bir TV dizisi için orijinal oyuncuları bir araya getiren spinoff? İlk başta şüpheciydik ama birkaç bölümden sonra izlemeye değer bir şey bulduklarını itiraf etmeliyim.

Eğer herhangi biri Modern çağla tamamen alakasız hale gelen eski, utanç verici derecede maçoluk ve genellikle duyarsız bir franchise’ı kurtarabilir, işte bu insanlar. Bütün bir oyun kitabına sahipler.

Bir Duke Nukem filmine bağlanan önceki yapımcılar, John Cena’nın oynayacağı zamanlarayrıca zor bir satış olacağını anladı – 2018’de, onlar söyledi CinemaBlend çekmek zorunda kalacaklarını Deadpool tonu doğru tutturmak ve kadın düşmanı karakteri aynı anda “eğlenceli ve sevimli” ve “inanılmaz bir baş belası” yapmak için “mücadele ettiklerini” kabul ettiler. (Ayrıca 90’ların sonlarında, 2001 ve 2008’de bir Duke Nukem filminde daha önce girişimlerde bulunulmuştu. Wikipedia’ya göre.)

2018’den beri bir film için planlar var kapalı ve tekrar, muhtemelen Duke Nukem fikri mülkiyet haklarının durumu nedeniyle. Kucaklayıcı Grubu, sadece bu hafta Suudi Arabistan’ın şirkette 1 milyar dolarlık hisse satın aldığını gördüGearbox Software’i geçen yılın Şubat ayında satın aldı ve ayrıca 3D Realms’in sahibini satın aldı geçen Ağustos. Bundan önce, Gearbox ve 3D Realms, bir dizi davada Duke Nukem’in hangi bölümlerine gerçekten sahip olduğu konusunda on yılın daha iyi bir kısmı için savaşmıştı, ancak şimdi hepsi aynı şemsiye altında – ki, olarak Taş Kağıt Av Tüfeği işaretbir Duke Nukem canlanmasının yolunu açıyor.

Ama sorum şu: Hangi Duke dönecek? İşte umut kobra kai yaratıcılar bir zaman olduğunu hatırlıyor önceki çirkinliği Duke Nukem 3D. Ne zaman hatırla erkekler pikselliydi, düşmanlar robottu ve rızık, lazer tabancasıyla vurduğunuzda bütün bir hindiye dönüşen hindi bacağından mı ibaretti? Hey gidi günler.

Kaynak : https://www.theverge.com/2022/6/10/23163260/duke-nukem-movie-cobra-kai-creators-legendary-3d-realms

Yorum yapın