Dragon Age: Absolution, Netflix’te yeni bir anime.


BioWare’in D&D’den ilham alan serisi Dragon Age, Netflix’te yepyeni bir altı bölümlük anime alıyor. Dragon Age: Absolution daha önce görülmemiş Tevinter Imperium’da geçen yeni bir gösteri.

Şu ana kadar gösteri hakkında pek bir şey bilinmiyor. Red Dog Culture House tarafından üretiliyor ve showrunner Mairghread Scott. Daha önce bir dizi Transformers animasyon şovunda ve animasyon filminde çalıştı. galaksinin gardiyanları göstermek. Geçen hafta bir sonraki Dragon Age oyununun adını açıklayan BioWare ile işbirliği içinde yapıldığını biliyoruz. Dragon Age: Dreadwolf. olduğu gibi korku kurdu, oyuncu kadrosu, karakterler ve hatta arsa af şu anda bilinmiyor.

Tek bildiğimiz, Tevinter Imperium’da geçtiği. Tevinter, hakkında sık sık konuşulan ve hiç görülmemiş bir büyücüler imparatorluğudur. Oyun dünyasının en eski ulusudur, bu yüzden gösterinin hangi zaman diliminde geçtiğini kimse tahmin edemez. Ama insanlara ek olarak çok sayıda elf ve Qunari var gibi görünüyor. Ve büyücüler tarafından yönetilen bir ülkede kurulduğu göz önüne alındığında, fragmanda çok fazla sihir olması şaşırtıcı değil (tanıtım sanatındaki elf bazı güçlü haydut hisleri veriyor olsa da).

Dragon Age: Absolution Aralık 2022’de yayınlanacak ve umarım o zaman dizi hakkında biraz daha bilgi sahibi oluruz.Kaynak : https://www.theverge.com/2022/6/10/23162849/netflix-dragon-age-absolution-bioware-anime

Yorum yapın