Dört AirTag Paketi Bu Prime Day Sadece 84 Dolar [Today Only]


Apple’ın popüler ürün takipçisi AirTag, şimdi sadece 84,99 $’a dörtlü paket ile indirimli fiyatla sunuluyor. Herhangi bir indirim kodu girmenize veya ekrandaki kuponları kırpmanıza gerek yok, ancak çok geç olmadan mümkün olan en kısa sürede siparişinizi vermeye çalışmanız gerekiyor. Bu anlaşmalar sonsuza kadar süremez ve Amazon ne zaman sona ereceğini söylemese de çok uzakta olması pek olası görünmüyor.

Apple’ın AirTag’i normalde dörtlü bir pakette yaklaşık 100$’a satılacaktı, ancak şimdi bir sipariş verirseniz, orijinal fiyat üzerinden 14$ ve %14’lük bir tasarrufla yalnızca 84,99$’a sizinkini elde edeceksiniz. Şimdi bir sipariş verirseniz, AirTag’lerinizi hafta sonundan önce alabilirsiniz – o zamana kadar izleyeceğiniz her şeyi kaybetmemeye çalışın.

Satın almak: Amazon’dan Apple AirTags 4’lü Paket: $84.99 | Orijinal fiyat: 100 $

Yazma sırasında, AirTag’in Amazon’da olası beş üzerinden 4.7 yıldızla toplam 22.800’den fazla yorumu var. Bu, insanların cüzdanları, çantaları, anahtarları ve daha fazlasını takip etmek için kullandıkları bu küçük beyaz disklerin ne kadar popüler olduğunu gösteren bir puan. Apple bunu bir kullanım durumu olarak önermese de, bazı insanlar onları evcil hayvanları izlemek için bile kullanıyor.

AirTag, Apple aygıtlarınızdaki Find My uygulamasını kullanarak kayıp öğeleri bulmanın harika bir yoludur ve şimdi, bir yandan paradan tasarruf ederken, diğer yandan dört şeyi aynı anda koruma şansınız.

Burada kaçırmak istemeyeceğiniz devasa bir Prime Day 2022 anlaşması var:

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 3 iPhone için IPSW Bağlantılarını İndirin, Geliştiriciler İçin iPad Şimdi Çıktı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 3 Profil Dosyasını İndirme, İşte Nasıl
  • iOS 16 Beta 3 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/a-pack-of-four-airtags-is-just-84-this-prime-day-today-only/

Yorum yapın