Doomsday Alarm Clock sayesinde güne panik atakla başlayın – Teknolojik Haberler


Dünyada iki tip insan vardır. Belki biraz hafif müzikle ve bazıları gece uykusundan geçerken hafif uykudan yavaşça sıyrılmak için esneme hareketiyle yumuşak bir şekilde uyanmayı seven insanlar var. Belki hayallerinizi günlüğe kaydedin, biraz şükran alıştırması yapın ve bir fincan çay yapmak için su ısıtıcısını çalıştırırken kendi kendinize mırıldanın. Ve sonra… başka insanlar var. Günlerine varoluşsal korku, kalp çarpıntısı ve panik ataklar için saç çizgisi tetikleyicisi ile başlamaktan hoşlanan insanlar. Eğer ikinci kategorideyseniz sizden bir öneri ve bir ricam var.

tavsiye indirmektir Kıyamet Çalar Saat, bu da kıyamet senaryosu seçmenizi sağlar. Küresel ısınma ya da volkanik patlama gibi eğlenceli hikayeler seçebilir, bu hikayeler alarm saatiniz olarak oynayacak ve sizi rahatsız edici haberlerle ve dünyanın nasıl sonunun gelebileceğine dair tüyler ürpertici gerçeklerle uyandıracak. Uygulama ücretsizdir, ancak uygulamanın yapımcıları kullanıcıları bağış yapmaya teşvik eder. dünya adaleti“en olası kıyamet senaryomuz olan iklim değişikliğini önlemek için).

Talep Her zaman seven çifti benden uzak tutmak ve lütfen benimle bir daha asla konuşma, seni azgın sosyopat. bu bir berbat Her tweet’ten, diğer her haberden ve insanlarla olan her üçüncü etkileşimden, mümkün olan her dönüşte travma tetikleme şansının bol olduğu bir dünyada güne başlamanın yolu.

İnsanlara hatırlatmak için varım İklim değişikliğiyle karşı karşıya olduğumuz mutlak kümelenmenin bir göstergesi, ama aynı zamanda, beyinlerimiz yavaş yavaş alevli felaketin katı gerçekliğine yeniden başlarken, günün ilk 10 veya 15 dakikasının yumuşak ve nazik olmayı hak ettiği görüşündeyim. gözlerimizi açmaya tenezzül ettiğimizde bize dönük. Sen seçimsin; Yapıyorsun, boo, ama cidden… arada bir Enya ve biraz yoga yapmayı dener misin?Kaynak : https://techcrunch.com/2022/04/11/good-morning-now-curl-up-in-the-fetal-position/

Yorum yapın