Disrupt 2022’de öğrenci tanıtım yarışmasının kazananlarıyla tanışın • Teknolojik Haberler


Teknolojik Haberler Disrupt, Silikon Vadisi’nin en iyileri ve en parlakları tarafından yapılan çalışmaların üç günlük bir vitrini ve önümüzdeki birkaç yıl içinde gelecek en heyecan verici yeniliklere özel bir ilk bakış. Bu yıl 18-20 Ekim’de San Francisco’da düzenlenen konferans, hevesli bir şekilde gelişen teknolojideki en önde gelen isimlerden bazılarına ev sahipliği yaptı. Bu yıl, Disrupt’ın öğrenci adım yarışmasının kazananları, katılımcılara önümüzdeki on yıllık teknoloji inovasyonu ve dünyanın geleceği hakkında daha derin bir fikir verecek.

Dünyanın dört bir yanından olağanüstü genç insanlar tarafından gönderilen yüzlerce etkileyici giriş vardı. Sonunda, jüri üyelerimiz bunu belirli bir kazanan grubuna indirgedi.

Bu kazananların her biri bu yıl Disrupt’ta hazır olacak ve kazanma ödüllerinin bir parçası olarak biletleri ve konaklama ücretleri ödenecek. Ayrıca 2023’teki her Teknolojik Haberler etkinliğine ücretsiz bilet ve sponsorlar Blackstone LaunchPad ve Techstars ile bir mentorluk oturumu verilecek.

İşte kazananların listesi:

AgGen

Küresel sera gazı emisyonlarının %8’inden fazlasına katkıda bulunan tarımsal gıda atıklarını (örn.

Birçok El

Öğretmenlerin idari görevleri not verebilecek, ders planlayabilecek, müfredat tasarlayabilecek ve daha fazlasını yapabilecek deneyimli eğitimcilere devredebilecekleri bir platform oluşturarak öğretmen tükenmişliğiyle mücadele eden bir eğitim teknolojisi şirketi.

Verde Teknolojileri

Bir kurşun kalemden daha ince olan esnek bir güneş paneli, soyulabilir ve yapıştırılabilir bir arkalık kullanılarak herhangi bir çatı yüzeyine kolayca ve ekonomik bir şekilde monte edilebilir ve mevcut panellerden %87 daha hafifken endüstri lideri %28 verimliliğe sahiptir.

PragmaClin

Parkinson hastalığı olan hastalara daha fazla veri noktası ve daha iyi bakım sağlamada klinisyenlere yardımcı olacak bir klinik içi ve evde değerlendirme aracı.

VisionX

VisionX, tüketicilerin gayrimenkulü tanımlama, araştırma ve işlem yapma şeklini geliştirmek için tasarlanmış bir artırılmış gerçeklik (AR) kişisel asistan uygulamasıdır.

Dünyanın Musk’ları, Zuckerberg’leri ve Dorsey’leri teknoloji imparatorluklarına Silikon Vadisi’ne girmenin bir yolunu arayan hırslı öğrenciler olarak başladılar. 18-20 Ekim tarihleri ​​arasında San Francisco’da gerçekleşecek olan Disrupt’ta, katılımcılar yeni nesil harika teknoloji bozucuların lansmanına ön koltukta sahip olacaklar – bugün biletlerinizi ayırtın.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/09/22/meet-the-winners-of-the-student-pitch-competition-at-disrupt-2022/

Yorum yapın