Disrupt 1300 dolarlık tasarruf bu gece sona eriyor – Teknolojik Haberler


Bu gönderiyi, “Bütün güzel şeylerin bir sonu olmalı” apt özdeyişinin altına yazın. Bu gece, erken rezervasyon fiyatlandırmasında güneş batıyor ve 18-20 Ekim tarihlerinde San Francisco’da Teknolojik Haberler Disrupt’a geçişlerde 1.300 $’a kadar tasarruf etme şansınız.

Şimdi saat: Erken geçiş kartınızı Teknolojik Haberler Disrupt’a şuradan satın alın: Bu gece 23:59 PDT. Alt satırınız size teşekkür edecek.

Para kemerinizin altında güvenle saklanan bu büyük indirimle, başarılı, erken aşamadaki girişimleri inşa etmek ve ölçeklendirmek için gereken her şeye adanmış üç tam güne hazır olabilirsiniz.

Para ister tatlım. Başlangıç ​​aşamasındaki kurucu yelpazesinin neresine giderseniz gidin, gelişmekte olan yatırım trendlerini öğrenecek ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere uzman VC’lerden çok sayıda seçim külçesiyle ayrılacaksınız:

  • Mike Asem, M25’in genel ortağı
  • General Catalyst Genel Müdürü Niko Bonatsos
  • Annie Case, Kleiner Perkins’in ortağı

Bilgi tabanınızı genişletmek gerekir. Önde gelen kurucular ve CEO’larla yapılan tartışmalar sırasında en iyi uygulamaları öğrenecek ve daha önce hiç düşünmemiş olabileceğiniz stratejileri ve bakış açılarını duyacaksınız:

  • Amy Gan, OnlyFans’ın CEO’su
  • Eric Glyman, Ramp’ın kurucu ortağı ve CEO’su
  • WorkBoard’ın kurucu ortağı ve CEO’su Deidre Paknad

Ağınızı büyütmek için gerekli. Yolları sayalım:

  • Yapay zeka destekli etkinlik uygulamamız, iş gereksinimlerinize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek, odaklı, odaklı kişilerle gerçekten değerli bağlantılar bulmayı ve kurmayı kolaylaştırır.
  • Hızlı ağ oluşturma: 3 dakikalık, konuya dayalı, rastgele oturumlar sırasında etkinlik uygulamasını kullanın. Dönüp dolaşıp dönüyor, kiminle tanışacağını kimse bilmiyor.
  • Altı Kişilik Akşam Yemeği: Yerinde kaydolun ve yerel bir restoranda diğer beş katılımcıyla birlikte yemeğin tadını çıkarın. Konuşma nereye varacak?

Teknolojik Haberler Disrupt 2022, 18-20 Ekim’de San Francisco’da 21 Ekim’de çevrimiçi bir günle gerçekleşecek. Hala fırsatınız varken bu güzel şeyi yakalayın. Geçişinizi satın alın bu gece 23:59’a kadar PDTve 1.300$’a kadar tasarruf edebilirsiniz.

Şirketiniz Teknolojik Haberler Disrupt 2022’ye sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle iletişime geçerek bu formu doldurmak.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/08/05/the-dog-days-of-disrupt-1300-savings-end-tonight/

Yorum yapın