Diablo 4 2023’te Çıkıyor, PC, Xbox ve PlayStation Konsollarına Geliyor


Xbox ve Bethesda vitrininde görücüye çıkan Blizzard, merakla beklenen Diablo IV için yeni bir oynanışa sahip oldu ve oyunun 2023’te PC, Xbox ve PlayStation konsollarına geleceği de açıklandı. BlizzCon 2019’da yeniden duyurulan Diablo IV, bir sonraki oyun. Serinin ana oyunu, yeni bir hikaye ve oynanacak karakterlerle klasik hack-and-slash oyununu geri getiriyor.

Vitrinde, oyunun son oynanabilir karakteri olan Necromancer sınıfının ortaya çıkışını vurgulayan Sanctuary’nin karanlık dünyasını gösteren yepyeni bir sinematik ara sahne gördük. Ayrıca oyunun Xbox Series X sürümünden yeni bir oynanışa sahip olduk.

Ayrıca oyunun 2023’te çıkacağı açıklandı. Blizzard’ın yatırımcı basın açıklaması oyunun PlayStation 5’e geleceğini daha da vurgulayan oyuncu, daha önce Diablo IV’ün de çıkacağı açıklanmıştı. oynanabilir betahangi kullanıcılar şu anda kaydolabilir.

Daha sonra daha fazla ayrıntı geldiğinde daha fazla güncelleme için tekrar kontrol edin.Kaynak : https://www.cnet.com/tech/gaming/diablo-4-launches-in-2023-coming-to-pc-xbox-and-playstation-consoles/#ftag=CAD590a51e

Yorum yapın