Destiny 2, hatalı bir oyun yaması nedeniyle çalışmıyor


Destiny 2, Bungie’nin oyuncular için sorunlara neden olan hatalı bir yama yayınlamasının ardından 17 saatten fazla bir süredir çevrimdışı olmaya zorlandı. Bungie bir yayınladı normal oyun yaması Salı günü Destiny 2’nin korumalı alanını değiştirmek için, ancak birçok oyuncu oyunun zaferleri, mühürleri ve katalizörleri sildiğini hemen fark etti. Bungie’nin düzeltmesi, sunucularının geri alınmasını içerecek.

Bungie Destiny 2’yi çevrimdışı duruma getirdi sorunu, yamanın ilk yayınlanmasından iki saat sonra, Salı günü 2PM ET’de araştırmak için. Saatler süren test ve araştırmadan sonra Bungie, “tüm oyuncu hesaplarını 08:20 PST itibariyle durumlarına geri alacağını” doğruladı.

Bu, yamadan 40 dakika önce, yani yamadan hemen önceki ve iki saat sonraki tüm ilerlemeler kaybolacak. Haftalık baskınları, zindanları, ödülleri ve diğer içerikleri tamamlayarak ganimet kazanan oyuncuların, sunucular tekrar çevrimiçi olduğunda etkinlikleri yeniden oynaması gerekecektir.

Destiny 2’nin ne zaman tekrar çevrimiçi olacağı belli değil. Bungie’nin yaklaşık 9 saat önceki son güncellemesi, geliştiricinin bir düzeltme için Çarşamba günü 06:00 ile 07:00 ET arasında bir tahminde bulunduğunu, ancak bu sürenin geçtiğini ve sunucuların hala çevrimdışı olduğunu belirtti.

Kader 2 PC, Xbox ve PlayStation’da her gün yaklaşık 800.000 oyuncunun giriş yaptığı Bungie’nin popüler bir yağmacı nişancı oyunudur. Bu büyük kesinti, Bungie’nin bir sonraki büyük kesintisini yayınlamasından sadece bir ay önce gerçekleşti. Kader 2: Hafif Düşüş genişleme.

Kaynak : https://www.theverge.com/2023/1/25/23570675/destiny-2-down-offline-patch-issues

Yorum yapın