COVID’in mirası daha sağlıklı bir iş yeri mi olacak?


Çıkış levhaları ve yangın söndürücüler zorunlu hale getirildi New York’ta Üçgen Gömlek Fabrikası yangını. 1933 Long Beach depremi, bina kodlarının elden geçirilmesi Kaliforniya devlet okulları için. Nükleer santrallerin inşası ve işletilmesine ilişkin düzenlemeler, nükleer santrallerin kurulmasından sonra güçlendirildi. 1979 Three Mile Island kazası.

COVID-19’un iş güvenliği üzerindeki uzun vadeli etkileri ne olacak?

İnsanlar Haşhaşbiyogüvenlik istihbarat sistemleri üreticisi, havadaki patojenlere karşı artan bir hassasiyet ve kötü iç mekan hava kalitesinin neden olduğu hastalıklarda azalmanın faydaları olacağına bahse giriyor.

Poppy’nin Kurucu Ortağı ve Eş CEO’su Sam Molyneux, “Salgın, dünyanın olası tüm enfeksiyonlar için izlenmediğini ve ayarsız olduğunu açıkça ortaya koydu” dedi. “Maskelemeyi, taramayı, test etmeyi geri aldığımız için havalandırma, enfeksiyonların yayılmamasını sağlamak için son duraktır.”

Hava akışını anlama

Bina operatörleri, COVID virüsünün hava yoluyla yayılmasını önlemek için açık pencereler ve kapılar açtı. Yine de Molyneux, birçoğunun sürece balyoz bir yaklaşım getirdiğini söyledi.

Telif Hakkı © 2022 IDG Communications, Inc.Kaynak : https://www.computerworld.com/article/3664068/will-covids-legacy-be-a-healthier-workplace.html#tk.rss_all

Yorum yapın