Couchbase, son derece etkileşimli, özelleştirilmiş bir deneyim sunmak için operasyonel verileri nasıl kullanır?Verilerin modern iş dünyasının can damarı olarak ortaya çıktığı göz önüne alındığında, kuruluş içindeki her rol, verileri analiz etme sorumluluğuna sahip olacaktır.

Couchbase Inc., Amazon Web Services Inc. ile ortaklık kurarak operasyonel analitiği entegre eder ve Capella adlı bulut veritabanı platformunu kullanarak verileri demokratikleştirir. Bu, son derece etkileşimli, kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş bir kullanıcı deneyimini tetikliyor ve Arthrex’e göre değerli bir örnek teşkil ediyor. John Kreisa (resimde), Couchbase’in pazarlama müdürü.

Kreisa, “Bu hafta AWS ile ortak bir müşterimiz olan Arthrex’i duyurduk” dedi. “Arthrex, bir ortopedik tıbbi cihaz şirketidir ve bizim üstün yeteneklerimizi kullanırlar. Ortopedi cerrahlarının yaptığı ameliyat türlerini düşünün – bunlar dürbünlerdir ve genellikle içeridedirler. Yaptığı şey, verileri, video verilerini ve tüm bunları tıbbi bir cihazda toplamak ve ardından doktorların gerçekten daha fazla tıbbi tavsiye yaptıklarında postada kullanmaları için bunları merkezi bir uygulamaya geri getirmek.

Kreisa, theCUBE endüstri analistleriyle konuştu Savannah Peterson ve lisa martin de AWS yeniden:İcat, SiliconANGLE Media’nın canlı yayın stüdyosu theCUBE’deki özel bir yayın sırasında. Couchbase’in verileri ve AWS ile ortaklığını kullanarak farklı sektörlerde etkileşimli kullanıcı deneyimlerini nasıl yenilediğini tartıştılar. (*Aşağıdaki açıklama.)

Capella, geliştirici deneyimini nasıl yeniliyor?

Kreisa’ya göre Capella, görev açısından kritik uygulamalar oluşturmak için kullanıldığından, Couchbase bunu geliştiricilerin ihtiyaçlarına daha iyi uyacak şekilde yeniledi ve bunun gelişmiş üretkenlik için hayati önem taşıdığını söyledi.

“Kapella; bir bulut veri tabanı hizmetidir” dedi. “Ekim ayının sonunda, geliştiricilere odaklanan kullanıcı arayüzümüzün yenilendiğini duyurduk. Ve biz onu geliştiricilere tanıdık gelecek şekilde yaptık. GitHub benzeri bir deneyim. Geliştirici devreye giriyor, tabii ki GitHub’a çok aşinalar, Couchbase Capella arayüzünün nasıl çalışacağına aşinalar.”

Kreisa, Couchbase-AWS ortaklığının çeşitli dikey noktalara değindiğini belirtti. İşbirliği aynı zamanda üretim endüstrisi için gerekli olanlar gibi görev açısından kritik iş yüklerini de ele alıyor.

Kreisa, “Harika bir AWS ilişkimiz var” dedi. “Aslında, bu ilişkinin derinleştiğini, stratejik bir işbirliği anlaşmasını duyurduk. Bu çok yıllı bir anlaşma; satış ve pazarlama açısından pazara gitmeye odaklanmıştır. Yani, zaten güçlü olan bir ilişkiyi derinleştiriyor ve bu konuda gerçekten heyecanlıyız.”

İşte tam video röportaj, SiliconANGLE ve theCUBE’ün kapsamının bir parçası AWS yeniden:İcat:

(* Açıklama: Couchbase Inc., theCUBE’ün bu bölümüne sponsor olmuştur. Ne Couchbase ne de diğer sponsorlar, theCUBE veya SiliconANGLE üzerindeki içerik üzerinde editoryal kontrole sahip değildir.)

Fotoğraf: SiliconANGLE

Uzmanlardan oluşan Cube Club ve Cube Event Topluluğumuza katılarak misyonumuza desteğinizi gösterin. Amazon Web Services ve Amazon.com CEO’su Andy Jassy, ​​Dell Technologies’in kurucusu ve CEO’su Michael Dell, Intel CEO’su Pat Gelsinger ve daha pek çok aydın ve uzmanın yer aldığı topluluğa katılın.Kaynak : https://siliconangle.com/2023/01/03/how-couchbase-utilizes-operational-data-to-deliver-a-highly-interactive-customized-experience-reinvent/

Yorum yapın