Corsair’in en yeni mekanik klavyesi, şimdiye kadarki en özelleştirilebilir klavyesi


Neden önemli: Yeni K70 Pro Mini kablosuz mekanik oyun klavyesi yüzde 60 form faktörüne sahip, yani sayısal tuş takımı, oklar ve gezinme tuşu kümesi gibi “ekstralar” içermiyor. Azaltılmış işlevsellik herkese hitap etmeyebilir, ancak sınırlı masa alanı olanlar veya sık seyahat eden kişiler genellikle bu ödünleşimi değerli bulur.

Corsair’in en yenisi yüzde 100 seçiminizle geliyor Kiraz MX Kırmızı (doğrusal, 45 cN çalışma kuvveti, 4.0mm toplam hareket) veya MX Hız Gümüş (doğrusal, 45 cN çalışma kuvveti, 3.4mm toplam hareket) mekanik anahtarlar. Her ikisi de 100 milyon tuş vuruşu için derecelendirilmiştir ve çalışırken değiştirilebilir, böylece yolun aşağısındaki hissi değiştirebilirsiniz.

Diğer olanaklar arasında PBT çift vuruşlu tuş başlıkları, değiştirilebilir vurgu çubuğuna sahip alüminyum kasa, tuş başına RGB arka aydınlatma ve özel makrolar ve anahtar yeniden eşlemeler oluşturma yeteneği yer alır. Kullanıcıların 50’ye kadar yerleşik profili saklayabileceği söylendi.

K70 Pro Mini, kablosuz olarak bağlanmak için üç yol sunar. Corsair’in Slipstream Wireless teknolojisi, gelişmiş uyumluluk için Bluetooth aracılığıyla veya çıkarılabilir örgülü USB Type-C kablosu aracılığıyla kablosuz olarak. İkincisi ayrıca kartı yeniden şarj etmek için kullanılır ve 8.000 Hz hiper yoklamayı destekler. Pil ömrü, RGB açıkken 32 saate veya arka aydınlatma kapalıyken 200 saate kadar derecelendirilmiştir.

Fiyatlandırma, iki yıl garanti içeren 179,99 ABD Doları olarak belirlenmiştir. Siparişler, Temmuz ayı boyunca doğrudan Corsair’in web mağazasından ücretsiz gönderilir.Kaynak : https://www.techspot.com/news/95300-corsair-latest-mechanical-keyboard-most-customizable.html

Yorum yapın