Conquered Shores Çizgi Roman Serisi


Namor the Sub-Mariner: Conquered Shores #1 için Namor'da yüzmenin yer aldığı kapak resmi.

resim: Taurin Clarke/Marvel Çizgi Romanları

Şimdiye kadar, temelde açık bir sır
Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda Namor the Sub-Mariner’ı (Tenoch Huerta’nın canlandırdığı gibi) filmin asıl düşmanı olmasa da önemli bir destekleyici role getiriyor. Bu Marvel, onlar buna binaen karaktere daha fazlasını vererek çizgi romanlarda birincil rol filmin sonbaharda vizyona girmesinden önce. Jason Aaron ve Ed McGuinness’te tekrar eden bir oyuncu olmanın yanı sıra İntikamcılar 2018’de başlayan Marvel’s First Mutant, şimdi yepyeni bir solo seriye kavuşuyor.

Tarafından yazılmıştır Dur ve Ateşi Yakala Christopher Cantwell ve çizdiği Aksiyon Çizgi Romanları sanatçı Pasqual Feribotu, Denizaltı Namor: Fethedilmiş Kıyılar Sub-Mariner’ı bir asır geleceğe atlayacak. Sular altında kalmış bir Dünya’nın hükümdarı olarak, şimdi kendisini arkadaşlarını düşmana dönüştüren ve gezegende kalan insanları kurtarmak için çabalayan hayatına bakarken buluyor. Şu anda yazan Cantwell, Demir Adam çizgi roman, kitabı “Marvel Comics’e aşk mektubum” olarak tanımladı ve android Human Torch’un yaratıcısı ve yazarın düşkün olduğunu kabul ettiği bir karakter olan Carl Burgos ile birlikte hikaye üzerinde birincil etki olarak bırakılan yaratıcı Bill Everett’in adı. . “fethedilmiş kıyılar Altın Çağ’da Marvel kahramanlarının ilk savaşı üzerine kuruludur… ve buna insanlığın sonunda tünemiş bir rövanşla cevap verir.”

Cantwell, Namor’un karşılaşacağı yüzlerden bazılarının hoş sürprizler olacağını ve birçoğunun “Marvel’in daha derin geçmiş bölümlerinden” alıntı yaparak devam etti. )Büyük olasılıkla, Torch hayatta kalanlar arasında olacak.) Ferry’ye geleceğe “nefes kesici” bir bakış açısı getirdiği için verilen övgüyle, Cantwell açıkça daha fazla bilgi vermekten heyecan duyuyor. kıyılar yakın gelecekte.

Namor the Sub-Mariner: Conquered Shores #1 19 Ekim’de çizgi roman raflarında yerini alacak. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda 11 Kasım’da sinemalarda olacak.

Namor'un Yeni Bir Solo Çizgi Romanla Yeniden Gündeme Dönmesi başlıklı makale için resim

resim: Taurin Clarke/Marvel Çizgi Romanları


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/namor-sub-marine-conquered-shores-marvel-comics-series-1849186615

Yorum yapın