Çocuk bakımı girişimi Winnie, bakıcıların daha iyi ödeme yapan pozisyonlar bulmasına yardımcı olmak için iş piyasasını başlattı – Teknolojik Haberler


Winnie, ailelerin çocuk bakımı bulmasına yardımcı olan girişim, şimdi denklemin diğer tarafını ele alıyor – bakıcıların adil bir ücret ödeyen işler bulmalarına yardımcı oluyor. Bugün Winnie, yeni bir çocuk bakımı iş piyasası bu, çocuk bakıcılarının personel kiralamasını kolaylaştıracaktır.

şirket olduğunu not eder şu anda çocuk bakımı sağlayıcılarında büyük bir personel krizitahmini bir değer bırakarak çocuk bakımından yoksun yarım milyon aile. Bunun nedeni kısmen çocuklara bakmanın çok az ödeme yapmasıdır. ulusal ortalama maaş sadece 11,25 dolar. Göre Amerikan İlerleme Merkeziçocuk bakımı çalışanlarının yarısı bir tür kamu yardımı almaya hak kazanıyor ve yaklaşık üçte biri, çocuk bakımı aileler için en temel hizmetlerden biri olmasına rağmen gıda güvensizliğini rapor ediyor.

Winnie’nin iş piyasası, “sektördeki işler için çıtayı yükseltme hedefi” ile en iyi yerel çocuk bakımı işlerini gösterecek. Kullanıcılar, çocuk bakım sağlayıcılarını, diğer yerel merkezlerdeki sağlayıcıları ve çocuklarının gündüz bakım merkezinde çalışmak ve onlarla vakit geçirmek ve öğrenim indirimleri almak isteyen ebeveynleri içerir.

Winnie’nin kurucusu ve CEO’su Sara Mauskopf, “Çocuk bakımı sağlayıcılarının, alanı tamamen terk etmek yerine sektörde hareketlilik ve ilerlemeye sahip olmasını istiyoruz” dedi. “Ayrıca, erken eğitimcilerin pozisyonları karşılaştırabileceği bir pazar yeri inşa etmenin, şimdi işverenler arasında daha yüksek ücretlere ve daha iyi faydalara yol açacak bir rekabet olacağı anlamına geleceğine inanıyoruz.”

Winnie’nin diğer hizmetleri arasında, çocuk bakım merkezlerinin ölçeklenmesine ve daha fazla kar elde etmesine yardımcı olan bir abonelik hizmeti olan Winnie Pro bulunmaktadır.

Winnie’nin çocuk bakımı iş piyasası, Winnie Pro sağlayıcılarının pozisyonlarını seçecek. Mauskopf, Winnie’nin ekibinin platforma gönderilen her işi de gözden geçirdiğini söyledi. Pazaryerine katılmadan önce, çocuk bakımı sağlayıcılarının lisanslı olduklarını göstermeleri gerekir.

İş piyasası, kreş ve okul öncesi programlarına abonelik yoluyla Winnie’nin geri kalanının yaptığı gibi para kazanacak. Mauskopf, herhangi bir sağlayıcı Winnie’de bir sayfa talep edebilir ve bazı özellikleri ücretsiz olarak kullanabilir, ancak Winnie’nin tüm avantajlarından yararlanmak için aylık bir ücret ödemeleri gerektiğini söyledi.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/21/child-care-startup-winnie-launches-job-marketplace-to-help-carers-find-better-paying-positions/

Yorum yapın