Cisco’nun Mac seçim şeması, Apple’ın kurumsal teknolojideki geleceğini doğruluyor


Çalışanların üçte ikisi, seçme şansı verildiğinde iş yerinde Mac kullanır ve çalışanlarına donanım seçenekleri sunamayan şirketler hata yapıyor demektir.

Bu, bir kitapta tekrarlandığını gördüğüm çıkarımlardan biri. Cisco’nun Mac dağıtımına yaklaşımını araştıran rapor geçen hafta masamdan geçen işinin karşısında. Creative Strategies analisti Ben Bajarin, Cisco’nun artık eski IBM CIO Fletcher Previn tarafından yönetilen Mac kurumsal ekibine baktı.

IBM’de Previn, çalışanların Mac’leri tercih ettiğini ve şirkete teknik destek açısından daha az maliyetli olanların daha sadık ve daha sadık olduğunu göstermek için çok miktarda dahili veri paylaştı. onlar daha üretken.

Previn, “Mac kullanıcıları daha mutlu ve daha üretken,” dedi.

Çalışanlara sağladığınız BT’nin, şirketinizin çalışanları hakkında ne düşündüğünü yansıttığına inanıyor. Saygı göstermenin bir yolu: onlara platform seçeneği sunun.

Bajarin, çok fazla şirketin yapmadığını söylüyor – ve hatta görünüşte yapmak platform seçenekleri sunun, bunu tam teknik destek olmadan gönülsüzce yapın.

Telif hakkı © 2023 IDG Communications, Inc.Kaynak : https://www.computerworld.com/article/3686060/ciscos-mac-choice-scheme-confirms-apples-future-in-enterprise-tech.html#tk.rss_all

Yorum yapın