Chris Hemsworth’un Glad Love & Thunder Thor’un Çıplak Kıçını Gösteriyor


Chris Hemsworth Thor: Love & Thunder'da çıplak bir Thor olarak.

resim: Marvel Stüdyoları

İnsanları heyecanlandıran çok şey var Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, Natalie Portman’ın ilk filmi olsun Jane Foster ya da filmin sözde çığır açan tuhaflığı. (Bir … için MCU filmiyani.) Kim olduğunuza bağlı olarak, heyecanlanmak için başka bir neden de Chris Hemsworth’un baş kahramanının kıyafetlerini patlattığını görmek. Russell Crowe’un Zeus’u, her şeyi öyle bir şekilde açığa vurur ki, kelimenin tam anlamıyla Zeus’un hemen yanındaki tüm kadınlar ve gardiyanlar bayılır ve yere düşer. Bu, fragmanın kendisinde piksellidir, ancak Film, Thor’un çıplak dövüştüğünü bile gösteren kapsamlı bir sahnede onun poposunu gösterecek. muhtemelen bu set parçası sırasında önden çekimler niyet sadece merhaba-çılgınca utangaç oyna ve Thor’u saklamak için dikkatlice yerleştirilmiş silahlar ve diğer nesneler çekiç.

sırasında Hemsworth’a göre aşk ve gök gürültüsü Bu haftanın başlarındaki prömiyerinde, gerekli Gömleksiz Marvel Adam Sahnesini hızlandırmaktan heyecan duydu. Konuşurken Çeşitlilikorijinal 2011’de gömleğini çıkarmak zorunda kaldığından beri böyle bir an istediğini itiraf etti. Thor. “Yapılışı 10 yıldı,” diye güldü. “İlk Thor oynadığımda gömleğimi çıkardım ve ‘Bunu ne tatlandıracağını biliyorsun… bundan on yıl sonra her şey ortaya çıkacak” diye düşündüm.

Daha önce, hepsini 2013’ün yarış biyografisinde göstermişti. Acele etmek, bu yüzden MCU için teknik olarak çığır açıcı olmasına rağmen “çok büyük yanaklarını” göstermekten çok rahatsız değildi. Yönetmen Taika Waititi için sahne, başrol oyuncusunun dalgalanan vücudunu sergilemek için mükemmel bir fırsattı. Hemsworth’ün bu filmden sonra rolünden emekli olacağı düşünüldüğünden, ona biraz çıplak bir not vermek ve egzersiz rutinini haklı çıkarmak uygun geldi. Waititi, “Chris çok sıkı çalışıyor,” dedi. var göstermek için. Bütün bu takım elbise, pelerin ve benzeri şeylerle üzerini örtme, bu hiç adil değil!”

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, Chris Hemsworth’ün kıçının oynadığı, 8 Temmuz’da vizyona girecek ve film hakkındaki incelememiz yayınlanmaya daha da yakın olacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/thor-4-chris-hemsworth-butt-scene-1849110853

Yorum yapın