Chris Evans, iPhone 12 Pro’yu çok ağır olarak adlandırıyor, Apple’dan bir ana sayfa düğmesi istiyor


Chris Evans, daha yeni bir telefonla birkaç hafta geçmesine rağmen hala eski iPhone 6S’i ve düğmesini tercih ettiğini belirttiğinden, düğmelerin hayranları destek için Kaptan Amerika’ya güvenebilir. konu gündeme geldi görüşme ile birlikte çarpıştırıcı (aracılığıyla iMore) Netflix’in Russo kardeşlerin yönettiği 200 milyon $’ın üzerindeki casus filmi için bir basın turu yaparken Gri Adam, Ryan Gosling ile birlikte oynadığı.

Evans, Apple’ın iPhone 7’de taptik motor geri bildirimi ile sağlam bir daire için değiştirdiği ve sonunda tamamen iPhone X’ten düştüğü eksik düğmeye (o ve Donald Trump en az bir konuda hemfikir) takılıp kalan tek kişiden çok uzak. ileri. Evans’ın diğer büyük şikayeti, çok ağır olması. Daha hantal telefonlarla mücadele eden birçok insan gibi, oyuncu da serçe parmağıyla telefonu rahatsız edici bir şekilde destekliyor ve hayır, yakın zamanda yenilenen iPhone SE (2022) onun yerine geçmeyecek.

çarpıştırıcı Evans’ın yeni telefonunun bir iPhone 12 olduğunu onayladığını ve kameraların kesinlikle bir Pro model olduğunu gösterdiğini, ancak iPhone 13 Pro’yu değil, tahmin ettiğimiz gibi olduğunu bildirdi. orijinal Instagram gönderisi. Röportaj, Apple’ın geçen sonbaharda ürün yelpazesinden çıkardığı ancak diğer perakendecilerden ve taşıyıcı mağazalardan hala hazır olan eski modeli nereden aldığından bahsetmedi.

Apple sevilen düğmeyi geri getirecek gibi görünmüyor. Bazı iPhone kullanıcıları, ekranınızın herhangi bir yerine koyabileceğiniz yazılım tabanlı bir sanal ana sayfa düğmesi eklemek için AssistiveTouch’ı kullanmaktan daha iyi olabilir ve bu, iPhone’daki mobil deneyiminizi iyileştirebilecek tek erişilebilirlik ayarı değildir. Başka bir seçenek de iOS hareket kontrolünü sevmektir, ancak düşünebildiğim tek şey, telefonun ağırlığına hitap edecek, Apple’ın iPhone mini’ye yaklaşımını ayarlaması.

Kaynak : https://www.theverge.com/iphone/2022/7/17/23220127/iphone-6s-chris-evans-apple-iphone-12-pro-home-button

Yorum yapın