Buzdolabı Kırmızı ve ayrıca ürkütücü


Oyun endüstrisi için sırada ne olduğunu öğrenmekle ilgileniyor musunuz? Bu Ekim ayında GamesBeat Summit Next’te endüstrinin gelişmekte olan bölümlerini tartışmak için oyun yöneticilerine katılın. Daha fazla bilgi edin.


Buzdolabı olan bir odada yalnızsın. Her uzağa baktığında, biraz daha yaklaşıyor. Gözünün ucuyla hareket ettiğini görüyorsun. Geriye bakıyorsun ve tamamen hareketsiz, sadece daha yakın.

Bugün Gerilla Kolektifi 3Yayımcı TinyBuild yeni isimlerinden birini ortaya çıkardı. 5WORD Ekibi tarafından geliştirilen The Fridge is Red, bir korku antolojisi oyunudur. birkaç ürkütücü vinyet. Demo ile oynama şansım oldu ve oyun hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Ancak, çok fazla ayrıntıya girmeyeceğim – bu tür oyunları bozulmadan deneyimlemek en iyisidir.

Neden oyuncak bebekler olmak zorundaydı?

Talihsiz durumlarından kaçmaya çalışan birkaç kişinin rolünü üstleniyorsunuz. The Fridge is Red, perili bir hastanede tökezlemekten cehennemden asansöre binmeye kadar birçok yere gidiyor. Çoğunlukla ürkütücü yerler ama yine de yerler.

Ben sadece kafeterya arıyorum…

Stil açısından, PS1 Perili Demo Diski gibi hissettiriyor. Retro grafikler ve video distorsiyonunun birleşimi, oldukça iyi bir ruh hali yaratır. Bazı korkunç arka plan sesleri ve atmosferik ses tasarımı ekleyin ve kendinize gerçek bir kozmik korku elde edin.

The Fridge is Red, 2022’nin 4. çeyreğinde çıkacak.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer”. Ne anlama geliyor? Size haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz – sadece bir oyun stüdyosunda karar veren biri olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin veya videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşime girmenin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Üyelik hakkında daha fazla bilgi edinin.

Konular


İşletme


oyunlarBeat


bilgisayar oyunuKaynak : https://venturebeat.com/2022/06/11/the-fridge-is-red-and-also-spooky/

Yorum yapın