Bunu Bir Twitter Botu Yazdı – Teknolojik Haberler


Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Eşitlikmanşetlerin arkasındaki sayıları ve nüansı açtığımız, yeni başlayanların işi hakkında bir podcast.

Tüm ekip bu hafta tekrar bir araya geldi, bu oldukça iyiydi çünkü aşılması gereken çok şey vardı. Alex Wilhelm, Natasha Mascarenhas ve Mary Ann Azevedo mikrofon başındaydı Lütuf işleme üretimi.

Neye bulaştık? Daha iyi bir soru ne yaptık olabilir olumsuzluk içine girmek:

  • Sahada olan Natasha sayesinde Teknolojik Haberler Mobility etkinliğinden bir güncelleme ile başladık ve havada kalmış.
  • Oradan, mürettebatın Arrived’in son turunu ve Kolkata Chai’nin neden biraz dış sermaye aldığını, ancak çok fazla kendi şartlarında ele aldığı anlaşmaları konuşmanın zamanı gelmişti.
  • Ardından, Zenly’nin yeni haritalama haberlerini ve görevdekileri üstlenmek söz konusu olduğunda yeni başlayanların neden kritik olduğunu konuşmanın zamanı geldi.
  • Oradan Elon Musk’ın Twitter’ı gerçekten satın almak isteyip istemediğini (görünüşe göre hayır mı?) ve konunun kendisinden ne kadar yorulduğumuzu sormamız gerekti.
  • Ardından, piyasanın aldığı son tek boynuzlu at vibe kontrolü ve çoğu tek boynuzlu atın gerçek halka arz adayı olmadığı gerçeği hakkında sohbet ettik. (SpotOn ve Unit’ten haberlerle birlikte!)
  • Ve son olarak, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir dizi toplu silahlı saldırının ardından teknoloji platformlarının sorumluluklarını sorduk; platformlarda içerik denetleme beklentilerimiz nerede başlamalı ve nerede bitmeli?

Bizden size kucak dolusu sevgiler, Pazartesi sizinle konuşacağız!

Hisse senedi her Pazartesi sabah 7’de ve Çarşamba ve Cuma sabah 6’da PDT’de düşer, bu yüzden bize abone olun Apple Podcast’leri, bulutlu, Spotify ve tüm dökümler.

Kaynak : https://techcrunch.com/2022/05/20/a-twitter-bot-wrote-this-for-elon-musk/

Yorum yapın