Bulunan Swathy Prithivi ve Atomic’in Jordan Kong’u Teknolojik Haberler Live’da – Teknolojik Haberler


Swathy Prithivi, Found’a kilo verme yolculuğunu iyileştirmek amacıyla başladı. Şirket hızla büyük bir talep keşfetti ve operasyonlarını hızla ölçeklendirdi ve Amerika Birleşik Devletleri’ne yayıldı. Şirketin hikayesi bir Atomik kuluçka makinesinde başladı. Bu bölümde Teknolojik Haberler CanlıFound’un kurucu ortağı ve COO’su Swathy Prithivi ve Atomic’in Jordan Kong’undan sermaye artırma ve talebi karşılamak için ölçeklendirme hakkında bilgi alıyoruz.

canlı etkinliğe katılabileceğinizi umuyoruz. 10 Ağustos Çarşamba, 12:00 PDT. Burada ücretsiz kaydolun!

için başvurabilirsiniz TCL Saha Uygulaması tamamlayarak bu başvuru. Başlangıçları bölümden 24 saat önce seçeceğiz. Bir etkinlik için seçilirseniz, gelecekteki etkinlikler için de başvurabilirsiniz. Şirketlerin, önceki deneyimlerden sağlanan geri bildirimleri kullanarak birden fazla sunum yapmasını istiyoruz.

Teknolojik Haberler Live kayıtları her Çarşamba öğlen Pasifik Yaz Saati’nde yayında. Etkinliğe buradan katılın. Ücretsizdir ve katılımcılar konuklara soru sorma, Saha Uygulamasına katılma ve diğer katılımcılarla iletişim kurma fırsatına sahiptir. Gösteri akışları Twitter, Facebook ve YouTube’da yayınlanıyor, ancak yalnızca Grip’teki izleyiciler ek özelliklere erişebiliyor.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/08/04/founds-swathy-prithivi-and-atomics-jordan-kong-on-techcrunch-live/

Yorum yapın