Bugün Apple’ın AirTag Öğe İzleyicisinde %7 Tasarruf Edin ve Sadece 26,99 Dolar Ödeyin


Yakında sipariş verirseniz, Amazon şimdi Apple’ın AirTag ürün izleyicisini sadece 16.99 dolara satıyor. Ekip, bu özel anlaşmanın ne zaman sona ereceğini söylemiyor, ancak bu, neredeyse her an gerçekleşebileceği anlamına geliyor. Bunlardan birini kurulumunuza eklemek istiyorsanız, yakında bir sipariş verdiğinizden emin olun.

Amazon normalde AirTag’i neredeyse 30 dolara satardı; bu, hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan %7 ve birkaç dolar tasarruf ettiğiniz anlamına gelir. Burada uğraşacak indirim kodu veya ekran kuponu yoktur, bu nedenle siparişinizi başka herhangi bir üründe olduğu gibi verin ve yeni AirTag’iniz hiç vakit kaybetmeden yanınızda olacak.

Satın almak: Amazon’dan Apple AirTag: 26,99 $ | Orijinal fiyat: 30 $

Yazma sırasında, AirTag’in Amazon’da olası beş üzerinden 4.7 yıldızla toplam 49.900’den fazla yorumu var. Bu çok sağlam bir puan ve bunlar tartışmasız bugün piyasadaki en iyi ürün izleyicileri. Cüzdanları, çantaları, anahtarları ve hemen hemen her şeyi bulmak için harikalar ve modern iPhone’larda yerleşik Ultra Geniş Bant teknolojisi desteğiyle AirTag’ler neredeyse her yere kolayca yerleştirilebilir.

Yine, Amazon bu anlaşmanın ne zaman sona ereceğini söylemiyor – dünyanın en iyi ürün takipçisine rakipsiz bir fiyata sahip olma şansını kaçırmadan önce harekete geçtiğinizden emin olun.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 1 iPhone ve iPad için IPSW Bağlantılarını Hemen İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • Geliştirici Hesabı Yayınlanmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 1 Profil Dosyası İndirilmesi
  • iOS 16 Beta 2 İndirme Çıkış Tarihi: İşte Apple’dan Ne Zaman Bekleyeceğiniz
  • iOS 16 Beta 1 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/save-7-on-apples-airtag-item-tracker-today-and-pay-just-26.99/

Yorum yapın