Bug Squashing Android 13 Beta 3.3 Pixel Cihazlar İçin Yayınlandı


için başka bir beta güncellemesi Android 13 Bu sefer Beta 3.3 olarak etiketlenen, desteklenen Pixel cihazlarına yayılıyor. Kendi Pixel 6 Pro’mda zaten oldukça sorunsuz çalıştığı için, Android 13 için harika bir işaret olan değişiklik günlüğüne göre başka bir büyük hata düzeltici.

Aşağıda Android 13 Beta 3.3’teki değişikliklerin tam listesini görüntüleyebilirsiniz, ancak dikkatimizi çeken şeylerden birkaçı, geri hareketi kullanırken bir sistem kullanıcı arayüzü çökmesi için bir düzeltme, sabit bir çekirdek sorunu, sabit bir sorun. Bağlantı Termal Güç Yöneticisi ve daha fazlası.

Beta 3.3’teki Yenilikler

  • Piksel başlatıcı ile ilgili bir sorun düzeltildi; Klavyeyi her zaman göster seçeneği uygulama çekmecesi için etkinleştirildi, ardından kullanıcı uygulama çekmecesini kapatıp Ana ekranda bir uygulama klasörü açtığında klavye de hatalı bir şekilde gösterildi. (Sayı #236584457)
  • Geri gitmek için el hareketi yapmak gibi bazı durumlarda sistem kullanıcı arayüzünün çökmesine neden olan bir sorun düzeltildi. (Sayı #236558007)
  • Bazı durumlarda, ağ kullanılabilir durumdayken ve sinyal gücü iyiyken bile cihazların bir WiFi ağına bağlanamamasına neden olan bir sorun düzeltildi. (Sayı #236617510)
  • olduğu bir sorun düzeltildi BluetoothManagerService denemeye ve bağlamaya devam etti TbsService ne zaman bile bluetooth.profile.ccp.server.enabled oldu falseuygulamalar için yavaş performansa ve soğuk başlatmaya neden olur.
  • Bazı durumlarda, bir cihazın şarj olması için prize takıldıktan sonra (örneğin, gece boyunca), yeniden başlatılana kadar cihazın yanıt vermemesine neden olan bir sorun düzeltildi.
  • İle ilgili bir çekirdek sorunu düzeltildi lib/list_debug.c bu, bazı cihazlarda bazı durumlarda bir çekirdek paniğine neden oldu.
  • Yavaş UI oluşturma, uygulamalarda yanıt vermeme ve bazı durumlarda düşük pil performansına neden olan Bağlantı Termal Güç Yöneticisi ile ilgili bir sorun düzeltildi.

Yapı, TPB3.220617.002 olarak kullanıma sunuluyor ve yeni OTA ve fabrika görüntü dosyaları Pixel 4, Pixel 4a, Pixel 5, Pixel 5a ve Pixel 6 hatları için zaten mevcuttur. Android Beta programındaysanız, bu güncelleme kablosuz olarak teslim edilmelidir.

Çıkış tarihi: 27 Haziran 2022
Yapı: TPB3.220617.002
Emülatör desteği: x86 (64-bit), ARM (v8-A)
Güvenlik yaması seviyesi: Haziran 2022
Google Play hizmetleri: 22.21.16

Bu güncellemeyi hemen almaktan çekinmeyin. Bir fabrika görüntüsünün nasıl flaş edileceğine ilişkin talimatlar için işte burada. Bir OTA .zip dosyasının nasıl flash’lanacağına ilişkin talimatlar için işte burada.



Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/06/27/bug-squashing-android-13-beta-3-3-released-for-pixel-devices/

Yorum yapın