Bu Logitech Kablosuz Fare ve Klavye Kombinasyonunda %40 Tasarruf Edin


Bir Logitech MK470 Slim kablosuz klavye ve fare kombinasyonuna sahip olmak istiyorsanız, hızlı olmanız durumunda büyük indirimler sunan satıcıyla Amazon doğru adres.

Amazon, bu tasarrufun ne zaman sona ereceğini söylemedi, ancak şu anda bir Logitech MK470 Slim kablosuz klavye ve fare kombinasyonunu yalnızca 29,99 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz; Herhangi bir indirim kodu girmenize veya ekrandaki herhangi bir kuponu kesmenize gerek olmaması, anlaşmayı tatlandırıyor.

Ancak Amazon, bu fırsat için ne zaman arayacağını henüz söylemedi ve bu, bu özel fiyattan yararlanmayı planlıyorsanız siparişinizi mümkün olan en kısa sürede vermeniz gerektiği anlamına gelir. Gecikme ve daha önce sipariş vermiş olsaydınız ödeyeceğinizden daha fazlasını ödeme riskini alırsınız.

Satın almak: Amazon’dan Logitech MK470 İnce Kablosuz Klavye ve Fare Kombinasyonu: 29,99 $ | Orijinal fiyat: 50 $

Otomatik uyku özelliği, 36 ay klavye ve 18 ay fare kullanımına izin vererek pil ömründen tasarruf sağlar(2) (2) Pil ömrü, kullanıcıya ve bilgisayar kullanma koşullarına göre değişebilir

En iyi fiyatın beyaz renkte olduğunu unutmayın, bu nedenle sipariş vermeden önce seçtiğiniz rengin bu olduğundan emin olun.

Logitech MK470 Slim kurulumu, tak ve çalıştır bağlantısı için 2,4 GHz USB alıcının yanı sıra bir klavye ve fare ile birlikte gelir. Otomatik uyku işlevi ayrıca klavye için 36 aya ve fare için 18 aya varan uzun pil ömrü elde etmenizi sağlar.

Unutmayın, bu anlaşma uzun süre ortalıkta kalmayacak, bu yüzden hayal kırıklığına uğramamak için siparişi hemen alın.

Şuraya da göz atmak isteyebilirsiniz:

bizi takip edebilirsiniz twitterveya instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’deki en son gelişmelerden haberdar olmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/save-40-on-this-logitech-wireless-mouse-and-keyboard-combo/

Yorum yapın