Bu kripto kışı uzun olabilir, ancak inşaatçılar yükselişte – Teknolojik Haberler


Birçok Kripto para piyasasındaki en iyi dijital varlıklar önemli ölçüde düştü, ancak bazı piyasa katılımcıları bunu görmezden geliyor ve uzun oyuna odaklanıyor.

CoinMarketCap’e göre, piyasa değerine göre ilk beş kripto para birimi bugüne kadar %55 veya daha fazla düştü. veri. İlk ikisi, bitcoin ve eter, bu dönemde sırasıyla %56.5 ve %68,5 düştü.

Ancak Ledger’in başkanı ve CEO’su Pascal Gauthier, şirketinin New York City’deki Op3n konferansındaki bir panelde şunları söyledi: [crypto] fiyatların düştüğü piyasa.”

Gauthier, “Şimdi, makro ekonomi için bu bir kan gölüdür,” diye ekledi.

Örneğin, İsveçli şimdi al, sonra öde sağlayıcı Klarna, yaklaşık bir fiyattan sermaye artırmayı düşünüyor. 10 milyar dolarlık değerlemeTeknolojik Haberler’ın geçen hafta bildirdiğine göre, 2021 ortası 45 milyar doları aşan değerlemesinden aşağı. Ve bir dizi fintech şirketinin değerleri keskin bir şekilde düşüyor ve gerilemeyi diğer sektörlerin çoğundan daha da zorlaştırıyor.

Gauthier, bugüne kadar %26 düşen Nasdaq’a da atıfta bulundu. Gauthier, “Yani her yerde, küresel ölçekte her şeyi etkileyen makro eğilimler var” dedi. “Yani aslında [crypto] piyasa oldukça iyi direniyor ve [crypto] piyasa makro olaylardan ve kendi açgözlülüğümüzden etkilendi.”

Tersine? Kripto borsası Kraken’de büyüme pazarlaması direktörü olan uzun süredir bitcoin sahibi Dan Held, panel sırasında “bu kripto kışı diğerleri kadar sert” dedi.

Held, “Soğuk olacak, ancak hala bitcoin konusunda her zamanki kadar iyimserim” dedi.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/27/this-crypto-winter-may-be-long-but-builders-remain-bullish/

Yorum yapın