Bu hafta kaçırmamanız gereken 5 Android uygulaması


AAW ScourgeBringer ekran görüntüsü

Android Apps Weekly’nin 450. sayısına hoş geldiniz. İşte geçen haftanın önemli manşetleri:

  • Google, kendi projelerinin çoğunu kesme bloğuna koyuyor. Şirket daha verimli çalışmak istiyor. Cevap gereksiz projeleri iptal etmek gibi görünüyor. Area 120 bölümü projelerini 14’ten yediye indirdi. Pazar günü Pichai genel olarak Google’ın verimliliğini %20 artırmak istiyor. Bu, muhtemelen bazı uygulamaların da kesme bloğunda olduğu anlamına gelir.
  • Google Play, Play Store için 24 saatlik bir inceleme gecikmesi başlattı. Amaç, inceleme bombardımanını önlemek ve şüpheli incelemeleri önlemektir. Sahte incelemelerin Google Play’de bir sorun olduğu bir sır değil. Geliştiriciler, yeni gönderilen incelemeleri yanıtlamaya devam edebilir, ancak bir gün boyunca Play Store sayfasında görünmezler. Daha fazlasını okumak için bağlantıya tıklayın.
  • Google, 2018’de AB’de rekor kıran bir cezayı bozmaya yönelik ilk temyiz başvurusunu kaybetti. Bu ceza, Google’ın OEM’lerin Google Play’i kullanabilmeleri için telefonlara Google Arama ve diğer Google ürünlerini önceden yüklemesini gerektirmesi nedeniyle alındı. Müzakerelerin ardından mahkemeler AB’nin kararını onayladı ve Google ikinci tura kaldı.
  • Discord resmi olarak bu hafta Xbox’ta yayınlandı. Bir süredir beta sürümündeydi ve onu gerçekten görmekten mutluyuz. İşlem çok karmaşık değil, ancak neredeyse yalnızca telefonunuzdaki Discord ve Xbox uygulamalarıyla gerçekleşir. Discord’u Xbox’a nasıl bağlayacağınızı öğrenmek için bağlantıya tıklayın.
  • Apple’ın Dinamik Adası bu hafta oldukça büyük bir sıçrama yaptı. Ayrıca geliştiricilerin Android telefonlardaki etkisini taklit etmeleri yalnızca bir gün sürdü. Yalnızca bir MIUI teması aracılığıyla Xiaomi cihazlarında çalışır, ancak yine de görülmesi oldukça güzel. Okurlarımıza Dynamic Island’ın havalı olup olmadığını sorduk ve ister inanın ister inanmayın, okuyucularımızın %50’sinden fazlası hayır dedi.

Keskin Nişancı Zombi 2: Suç Şehri

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Sniper Zombie 2: Crime City, içinde bir sürü zombi bulunan bir keskin nişancı oyunudur. Oyun, kampanya modunda 100’den fazla hikaye görevi, ekstra ganimet için günlük görevler ve isterseniz çevrimiçi bir PvP modu içeriyor. Ayrıca kilidini açmak için çeşitli silahlar vardır. Oynanış açısından, oldukça basit şeyler. Haritanın etrafında koşun ve dürbününüzü hedefleyin, atışınızı hizalayın ve yapın. Başarınız veya başarısızlığınız ne kadar yaralandığınıza ve atışlarınızın ne kadar iyi yapıldığına bağlıdır. Bu tür oyunlarda atıcıların sahip olduğu olağan eziyet ile oynamak ücretsizdir, ancak hoş bir zaman öldürücüdür.

diğer yaşam

Fiyat: Özgür

Otternal Life bir alışkanlık takip uygulamasıdır. Uygulama, yeni alışkanlıklar oluşturmanıza olanak tanır ve ardından alışkanlık haline gelmelerini sağlamak için bunları izlemenize yardımcı olur. Ayrıca ilerlemenizi takip edebilir, çok temel bir ruh hali günlüğü tutabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Tamamen çevrimdışı çalışır ve reklam olmadan kullanmak ücretsizdir. Oldukça basit bir uygulama. Ancak, işlevler iyi çalışıyor ve kullanıcı arayüzünün de oldukça temiz olduğunu düşünüyoruz.

bela Getiren

Fiyat: $6.99

ScourgeBringer, bazı hack-and-slash mekaniğine sahip roguelite bir platform oyunudur. Ana yeteneğiniz, haritanın etrafında anında göz kırpmanızı sağlar. Düşmanları atlatmak ve oyun boyunca ilerlemek için yeteneği kullanıyorsunuz. Patronları ve düşmanları yenmenize yardımcı olan, ilerledikçe kilidini açtığınız başka yetenekler de var. Hikaye anlatımı bir roguelite için yarı kötü değil ve çılgın oyun kesinlikle ilgi çekici. Aynı zamanda premium bir oyundur, bu yüzden bir kez satın aldığınızda, eğlencenizi mahvedecek hiçbir uygulama içi satın alma veya reklam yoktur.

Qewd ekran görüntüsü 2022

Qewd ilginç bir uygulama. Çeşitli akış hizmetlerinde oturum açmanızı sağlar. Buradan sıranızı yönetebilir, izlenecek yeni içerikler keşfedebilir ve oynatma listelerinizi yönetebilirsiniz. Uygulama, bir sürü farklı platformu entegre etmesi gerektiğinden, bu yazının yazıldığı tarih itibariyle oldukça sorunlu. Özellikle sahip olduğunuz her akış uygulamasını takip etmek zor olduğu için bunun vaat ettiğini düşünüyoruz. Buna bir göz atın. Geliştiriciler bunu doğru bir şekilde düzeltebilirse, o gizli mücevher uygulamalarından biri olacak.

Star Trek: Alt Güverteler

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Star Trek: Alt Güverte boşta bir oyundur. Hikaye, eski Star Trek hikayelerini yeniden yaşamanız ve gerçek dünyaya geri dönmeniz gereken sanal güvertede kilitli kalma etrafında dönüyor. Biraz sıkıcı ama nostalji, bunun gibi oyunlarda büyük bir şey. Oynarken, sanal güverteden çıkış yolunu tıklarken size yardımcı olması için mürettebatın çeşitli üyelerinin kilidini açarsınız. Mekanik açısından, oldukça standart bir boşta tıklayıcıdır, bu nedenle türe ve nostaljiye girmediğiniz sürece beğenmeyebilirsiniz.


Herhangi bir büyük Android uygulamasını veya oyun haberini veya yayınını kaçırdıysak, yorumlarda bize bildirin.
Okuduğunuz için teşekkürler. Bunları da deneyin:Kaynak : https://www.androidauthority.com/android-apps-weekly-450-3209523/

Yorum yapın