Bu Gerçek Kablosuz Kulaklıklar, Sadece 22,99 $ karşılığında Bluetooth 5.0 ve LED Pil Göstergesi Sunuyor


Şu anda Amazon’da harika GPEETRACT gerçekten kablosuz Bluetooth tabanlı kulaklıklar çok büyük bir indirim uygulanarak satın alınabilir. Parasal eğik çizgi, talep fiyatını sadece 22,99 dolara indiriyor.

Bir dizi hafif, zar zor görünen, gerçekten kablosuz kulaklık arıyorsanız, bu fırsat sizin için mükemmel bir zamanda gelebilirdi. Bu donanımla, müzik çalmaya ve entegre gürültü iptali ile eller serbest aramaya erişebilirsiniz.

Bluetooth 5.0 sayesinde istikrarlı ve güvenilir bir bağlantı deneyimi yaşayacaksınız. Entegre Bluetooth ayrıca sahiplerin mümkün olan en iyi güç deneyimini yaşamalarını sağlayarak kulaklıkların daha uzun süre dayanmasını sağlar. Eşsiz ergonomik tasarım, kulaklıkların kullanıcının kulağına rahatça ve tahrişe neden olmadan oturmasını sağlar.

Yukarıda bahsedilen Bluetooth 5.0 entegrasyonu, daha uzun bir iletim mesafesinin yanı sıra daha güçlü sinyal kararlılığı sağlar. Sahipler ayrıca, sürükleyici bir ses efekti yaratmak amacıyla ayrıntılı, güçlü ses sağlamak üzere tasarlanmış 8 mm’lik bir sürücüyle birlikte gelen bir kulaklık setine de erişebilecekler. Sahiplerinin bu kulakiçi kulaklıkları çeşitli farklı ortamlarda takabilmelerini ve spor salonu için mükemmel hale getirmelerini sağlayan IPX5 su yalıtımı mevcuttur.

Sağlanan şarj kutusu, sahiplerin mümkün olan en uzun ömrü elde etmesini sağlar. Kasa ayrıca, sahibine ne kadar şarj kaldığını hemen bildiren bir görsel ekran da içeriyor. Bir daha asla kısa kalmayın ve müziğin gücünden mahrum kalmayın.

Bu gerçekten kablosuz Bluet00th tabanlı kulaklıkları şu anda sadece 22,99 $ karşılığında güvenceye almak için aşağıdaki doğrudan bağlantıya gidin. Ödeme işlemi sırasında sizden herhangi bir indirim kodu veya promosyon kuponu istenmez. Promosyon iptal edilmeden ve fiyat mevcut satış fiyatının %100’ünden fazla artmadan önce aceleyle hareket ettiğinizden emin olun.

Satın almak: Amazon’dan GPEETRAC Gerçekten Kablosuz Bluetooth Kulaklık: 22,99 $ | Orijinal fiyat: 50 $

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 2 iPhone ve iPad İçin IPSW Bağlantılarını İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • iOS 16 Beta 2 Profil Dosyası OTA Güncellemesinin Dev Hesabı Olmadan İndirilmesi Şimdi Çıktı
  • iOS 16 Beta 3 İndirme ve Çıkış Tarihi: Apple’dan Ne Zaman Bekleyeceğiz?
  • iOS 16 Beta 2 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/these-true-wireless-earphones-offer-bluetooth-5.0-and-led-battery-indicator-for-just-22.99/

Yorum yapın