Bu Galaxy Z Flip 4


Ağustos’a sadece birkaç hafta kaldı ve bu nedenle Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4’ü görmeyi umduğumuz bir sonraki büyük Samsung Unpacked etkinliği için resmi geri sayım yaklaşıyor. Sızdırılan görüntüler sayesinde, Flip 4’ün hoş bir mor renkte temiz bir profil görünümü elde ediyoruz.

Fotoğraflar şuradan geliyor: 91 Cep ve Samsung’dan “Sonraki Galaxy” yi gösterin. Cihazı görmek için sayfayı kaydırdıysanız ve burada nelerin yeni olduğunu merak ediyorsanız, keşke size anlatacak daha çok şeyim olsaydı.

Bu Galaxy Z Flip 4’te gördüklerimizden bahsedelim.

Galaxy Z Flip 4

Öncelikle, Samsung’un Flip 4’ü Flip 3’ten önemli ölçüde değiştirdiği bir durumu hayal etmiyorduk. Flip 4’ün daha önce yayınlanmış CAD çizimleri, dahili iyileştirmeler, muhtemelen geliştirilmiş bir menteşe sistemi içermesi gereken tanıdık bir cihaz gösterdi ve hepsi bu kadar. .

Aşağıdaki Flip 3 ve Flip 4 karşılaştırmasında, bir avuç değişiklik seçebilmelisiniz. Birincisi, düğmeler daha büyük veya daha tıklayıcı veya daha belirgin görünüyor, bir şey. Bunun nedeni, cihazın kenarlarının daha düz bir duvara sahipmiş gibi görünmesi olabilir veya bilirsiniz, aydınlatma. Kamera kamburluğu da daha belirgin ve belki de bu menteşe gerçekten ayarlanmıştır.

Galaxy Z Flip 4

Küçük değişiklikler ne olursa olsun, bunun başka bir mükemmel katlanabilir olma şansı yüksektir. Samsung bu katlanabilir şeyde çok iyi ve ben burada cila ve iyileştirmelerden başka bir şey görmüyorum.Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/07/15/this-is-the-galaxy-z-flip-4/

Yorum yapın