Bu Bose Soundbar’ın Maliyeti Sadece 159 Dolar, Yüksek Kaliteli Bir TV Ses Sistemi İçin Çalma


17.000’in üzerinde büyük ölçüde olumlu oy alan bu harika Bose soundbar, dünyanın her yerindeki müşterileri memnun ediyor. Şimdi, %20 indirim sayesinde kaliteli ses ürününün fiyatı sadece 159$’a düştü.

Bu harika Bose ses çubuğu, çok yönlülük ve büyük ölçüde gelişmiş bir görsel-işitsel deneyim sağlamak için mevcut bir televizyonun sesini iyileştirmekle ilgilidir.

Sahipler, normal bir TV’nin sunmak için tasarlanmadığı net ve yoğun ses sağlamak için tasarlanmış yerleşik teknolojiye sahip olacaklar. Bose ayrıca, bu ürünün, sahibinin ihtiyaçlarına göre hemen hemen her yere yerleştirilmesine ve monte edilmesine izin vererek çok yönlülüğü de düşünmüştür.

Sahiplerin Bose Solo 5 sistemini bir ses kablosuyla bir TV’ye bağlaması yeterli olduğu için – varsa – çok az kurulum vardır. Ayrıca, Bose Solo 5 sistemini ve diğer teknoloji parçalarını kontrol edebilen bir Evrensel Uzaktan kumanda da bulunmaktadır. Birleşik, güçlü bir deneyim.

Bose Solo 5 TV ses sistemi, tüm favori TV programlarınız için belirgin şekilde iyileştirilmiş ses kalitesi sunan tek bir ses çubuğu içerir. Diyalogdan ses efektlerine kadar sesinize netlik getirir. Bu da yetmezmiş gibi, diyalog modu her kelimeyi öne çıkarıyor. Bu soundbar’ı neredeyse her yere konumlandırabilirsiniz.

Sisteminizde eksik olduğunu düşündüğünüz ses ürünü buysa, lider bir ses üreticisinden önerilen perakende fiyatından daha düşük bir fiyata bir soundbar almak için bu mükemmel bir fırsattır.

Bu Bose ürünü ve fiyatlandırma stratejisi hakkında bilmeniz gereken her şey aşağıdaki doğrudan bağlantıda listelenmiştir. Sizden herhangi bir indirim kodu veya kupon istenmeyecek, ancak anlaşma sona ermeden önce hızlı hareket etmeniz gerekecek.

Satın almak: Amazon’dan Evrensel Uzaktan Kumandalı Bose Solo 5 TV Soundbar Ses Sistemi: 159 Dolar | Orijinal fiyat: 199 $

Şuraya da göz atmak isteyebilirsiniz:

bizi takip edebilirsiniz twitterveya instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’deki en son gelişmelerden haberdar olmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/this-bose-soundbar-costs-just-159-a-steal-for-a-high-quality-tv-sound-system/

Yorum yapın