Bu Amazon Luna Kontrol Cihazı Sadece Bugün İçin Sadece 39 Dolar


Amazon, bir Amazon Prime üyesiyseniz, şimdi Luna Controller’ı sadece 39,99 $’a satıyor. Değilse, Prime’ı ücretsiz olarak deneyebilir ve yakında yaptığınız sürece bu özel fiyatı almaya devam edebilirsiniz – bu fırsatın çok daha uzun süre geçerli olması olası değildir.

Amazon normalde Luna Controller’ını yaklaşık 70 $’a satardı, bu da bu anlaşmanın şimdi size 30 $’lık büyük bir tasarruf sağladığı anlamına geliyor, üstelik Amazon Prime aboneliğiniz olduğu sürece özel bir şey yapmanıza gerek yok.

Uğraşmanız gereken hiçbir ekran kuponu veya indirim kodu yok, sadece sipariş verin ve yeni Luna Kontrol Cihazınız bugün yanınızda olabilir.

Luna Controller’ın yazıldığı sırada, Amazon’da olası beş üzerinden 4,2 yıldızla toplamda 6.000’den fazla incelemesi var. Bu sağlam bir puan ve Amazon’un özel bulut sunucularını kullanarak oyun oynamak için harika bir yol elde ediyorsunuz.

Amazon, Cloud Direct teknolojisini kullanarak şunları söylüyor: “Luna Controller doğrudan bulutla konuşuyor. Uyumlu Windows PC, Mac, Fire TV, Fire tablet, iPhone, iPad, Chromebook ve Android cihazlarda oyununuzu bir ekrandan diğerine geçirmenizi kolaylaştıran her cihazı eşleştirmeye gerek yoktur.”

Yine, bu anlaşmanın ne zaman sona ereceği belli değil ama kaçırırsanız kendinizi tekmeleyeceğinizi kesin olarak biliyoruz. Herhangi bir hayal kırıklığı olasılığını önlemek için bu siparişleri şimdi alın!

Satın almak: Amazon Luna Denetleyicisi: 39.99$ | Orijinal fiyat 70 $

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 1 iPhone ve iPad için IPSW Bağlantılarını Hemen İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • Geliştirici Hesabı Yayınlanmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 1 Profil Dosyası İndirilmesi
  • iOS 16 Beta 2 İndirme Çıkış Tarihi: İşte Apple’dan Ne Zaman Bekleyeceğiniz
  • iOS 16 Beta 1 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/this-amazon-luna-controller-is-just-39-for-today-only/

Yorum yapın