Bu 140W GaN USB-C Şarj Cihazı, MacBook Pro ve Daha Fazlası İçin Mükemmeldir ve Apple’ın Şarj Cihazının Çok Az Bir Maliyetine Sahiptir


Bu KOVOL 140W USB-C şarj cihazı, yalnızca 74,99 ABD dolarına, onu en yeni ve en iyi MacBook Pro’yu ve daha fazlasını şarj etmenin harika bir yolu yapar. Diğer düşük güçlü ürünleri de şarj etmek için ek bir USB-A bağlantı noktası bile vardır.

Bu KOVOL 140W USB-C şarj cihazı normalde yaklaşık 90$’a satılırdı, bu da artık sadece ekrandaki kuponu kırparak 15$ tasarruf ettiğiniz anlamına gelir.

Yakında yapın, ancak bu özel fırsat yalnızca 30 Haziran’a kadar geçerli olacak, bu da indirimli fiyattan almak için yalnızca birkaç gününüz olduğu anlamına geliyor.

KOVOL 140W USB-C şarj cihazı yazıldığı sırada yepyeni olduğundan çok sayıda derecelendirmeye sahip değil. Sahip oldukları olumlu, ancak Amazon’daki yarım düzine incelemeden 4.8 yıldızla.

Şarj cihazı, en yeni 16 inç MacBook Pro için bile mümkün olan en hızlı şarjı sunarak, yalnızca 30 dakikada %50’den fazla kapasiteye güç sağlar. Elbette iPad’ler, iPhone’lar ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer cihazları da şarj edebilirsiniz. Şarj cihazının küçük boyutu, onu yola çıkmak için de mükemmel kılar.

Yine, anlaşma 30 Haziran’da sona erecek, bu yüzden bunlardan birini kurulumunuza bu harika fiyata eklemek istiyorsanız şimdi harekete geçin.

Satın almak: KOVOL 140W USB-C şarj cihazı: 74,99 $ ekran kuponu ile | Orijinal fiyat 90 $

Bu da yetmezse KOVOL’un diğer şarj ürünlerine de göz atmalısınız. 27 Haziran’dan 30 Haziran’a kadar devam eden büyük bir indirimleri var. Tüm ürün yelpazesini kontrol ettiğinizden ve sınırlı süreli satışlarından yararlandığınızdan emin olun. burada.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 2 iPhone ve iPad İçin IPSW Bağlantılarını İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • iOS 16 Beta 2 Profil Dosyası OTA Güncellemesinin Dev Hesabı Olmadan İndirilmesi Şimdi Çıktı
  • iOS 16 Beta 2 İndirme Çıkış Tarihi: İşte Apple’dan Ne Zaman Bekleyeceğiniz
  • iOS 16 Beta 2 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.





Kaynak : https://www.redmondpie.com/this-140w-gan-usb-c-charger-is-perfect-for-macbook-pro-and-more-and-costs-a-fraction-of-apples-charger/

Yorum yapın