Breaking Bad’in yaratıcısı Apple TV+ ile dizi anlaşması imzaladıAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

“Breaking Bad”in yaratıcısı ve “Better Call Saul”un yazarlarından biri olarak tanınan Vince Gilligan, Apple TV+ ile iki sezonluk, doğrudan dizi siparişini imzaladı.

Henüz adı belli olmayan projede başrol olarak “Better Call Saul”un yıldızı Rhea Seehorn da yer alacak. Proje, Gilligan ve Seehorn arasındaki ikinci işbirliğini işaret ediyor.

Son tarih işaret senaryoyu duymak ve okumak için en az 8 ağın sıraya girmesiyle, sahanın merakla beklendiğini söyledi. Her bölümün 15 milyon dolara mal olabileceğinden şüpheleniliyor.

Sonunda, Apple TV+, Gilligan’ın Apple yöneticileri Zack Van Amburg ve Jamie Erlicht ile olan ilişkisinden kaynaklanmış olabilecek diziyi aldı. Her iki yönetici de Sony Pictures’da çalışırken Gilligan’ın önceki projelerine öncülük etmişti.

Gilligan, “Zack Van Amburg, Jamie Erlicht ve Chris Parnell ile yeniden bir araya gelmek ne güzel bir simetri! Jamie ve Zack, yıllar önce Breaking Bad’e evet diyen ilk iki kişiydi.” Son tarih.

“Apple’da harika bir ekip kurdular ve Sony Pictures Television’daki harika, uzun süreli ortaklarım ve onlarla iş yapmaktan heyecan duyuyorum.”

Dizi, spor komedisi “Ted Lasso”, işyeri psikolojik gerilim filmi “Severance” ve alternatif gerçeklik uzay draması “For All Mankind” gibi diğer Apple TV+ hitlerine katılacak.Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/09/22/breaking-bad-creator-signs-series-deal-with-apple-tv?utm_medium=rss

Yorum yapın