Breaking Bad yaratıcısı Rhea Seehorn ile Apple TV+ için yeni bir şov yapıyor • Teknolojik Haberler


Apple TV+’ın orijinal programı, şirketin “Breaking Bad” ve “Better Call Saul” yaratıcısı Vince Gilligan ile anlaşma yapmasıyla büyük bir destek aldı. Apple, iki hit diziyle ilgisi olmayan, temelli bir drama olarak adlandırılan yeni projesi için iki sezonluk bir anlaşma imzaladı.

Son tarihGelişmeleri ilk bildiren , “Better Call Saul” yıldızı ve Emmy adayı Rhea Seehorn’un yaklaşan dizide başrol oynayacağını belirtti. Raporda ayrıca, Gilligan’ın bölüm başına bütçenin 13 milyon ila 15 milyon dolar sınırını geçebileceğini görebilecek yeni proje için showrunner ve yönetici yapımcı olacağı belirtildi.

Gilligan özgeçmişi için başka bir hit dizi isterken, Apple giden komedi dizisi Ted Lasso’nun boşluğunu doldurmak için daha yüksek profilli diziler arıyor olacaktı. Dizinin baş yapımcısı ve baş yapımcısı Jason Sudeikis şu anda futbol merkezli destanın üçüncü ve son sezonunu çekiyor. Seri, Apple TV+ için bayrak taşıyıcısı oldu. birden fazla Emmy kazanır ve şimdi Electronic Arts ile, seride görünen takım olan Richmond AFC’yi EA Sports FIFA 23’te öne çıkarmak için bir anlaşma.

Apple TV+, bu yıl sırasıyla 10, 8 ve 7 galibiyetle Hulu, Disney+ ve Amazon Prime gibi rakipleriyle eşit olan dokuz Emmy ödülü kazandı. Özellikle, Ted Lasso, Apple TV+ için dört Primetime Emmy ödülünün tamamını kazandı.

Şirket, bu yıl birden fazla anlaşma ile akış portföyünü çeşitlendirmek istiyor. Ağustos ayında, orijinal podcast’leri TV şovlarına dönüştürmek için Futuro Studio ile bir anlaşma imzaladığı söylendi. Ayrıca Major League Baseball ve Major League Soccer gibi fırsatlarla canlı spor yayınlarına büyük yatırım yapıyor.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/09/23/breaking-bad-creator-is-making-a-new-show-for-apple-tv-with-rhea-seehorn/

Yorum yapın