Bitcoin ile Satın Alabileceğiniz En İyi Web Hosting Hizmetleri


İnternette web barındırma seçenekleri sıkıntısı yoktur. Ancak mümkün olan en iyi hizmeti arıyorsanız, Bitcoin’i kabul eden bir ana bilgisayar bulmanız gerekir.

Bitcoin en popüler kripto para birimidir, ve giderek daha fazla bir ödeme şekli olarak kabul ediliyor. Bu, giderek daha fazla web barındırma sağlayıcısının bunu kabul etmeye başladığı anlamına geliyor. Ve bu, web barındırma ücretini ödemek için Bitcoin kullanmak isteyen herkes için iyi bir haber.

Bluehost Dünyanın En Büyük ve En Popüler Web Sunucularından Biri

Bluehost, en eski web barındırma şirketlerinden biridir ve iki milyondan fazla web sitesine güç sağlar. Ve şimdi hizmetleri için ödeme olarak Bitcoin’i kabul ediyorlar. WordPress tarafından tavsiye edilir ve yaygın olarak en iyi web barındırma sağlayıcılarından biri olarak kabul edilir.

Bluehost, çeşitli fiyat noktalarında Paylaşılan, VPS, Özel ve WordPress barındırma planları sunar. En çok ayda 3,95 dolardan başlayan paylaşımlı barındırma planları ile tanınırlar. Herhangi bir web sitesini kolaylıkla idare edebilecek bir web barındırma arıyorsanız, Bluehost harika bir seçenektir.

Daha küçük bir web siteniz veya blogunuz varsa, paylaşılan barındırma planları başlamak için harika bir yerdir. VPS veya özel planları, daha önemli siteler veya işletmeler için daha fazla özellik ve kaynak sunar. Genel olarak, Bluehost, çeşitli fiyat noktalarında çeşitli barındırma seçenekleri sunan harika bir çok yönlü web barındırıcısıdır.

Ve şimdi hizmetleri için ödeme olarak Bitcoin’i kabul ediyorlar. Bu, hostinginiz için ödeme yapmak için Bitcoin’i kullanabileceğiniz ve Bluehost’un bildiği harika özelliklerin tümüne sahip olacağınız anlamına gelir.

Site Alanı, Web Barındırma için Başka Bir Mükemmel Seçimdir ve Bitcoin’i de Kabul Ediyorlar

Son teknoloji güvenlik özellikleri, hızlı ve güvenilir sunucular ve birinci sınıf müşteri desteği ile, SiteGround web sitenizi çalışır durumda tutmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Hem bir ödeme yöntemi hem de bir yatırım varlığı olarak Bitcoin’in artan popülaritesi ile bu web barındırma hizmeti, modern çevrimiçi işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için iyi bir konuma sahiptir.

Bu nedenle, Bitcoin’i de kabul eden çok yönlü harika bir web barındırma arıyorsanız, SiteGround’dan başkasına bakmayın.

Inmotion Hosting, Bitcoin Ödemelerini Kabul Eden Diğer Bir En Popüler Web Sunucusudur

InMotion Hosting, her ihtiyaca uygun çeşitli barındırma planları sunan en yüksek puan alan bir web barındırıcısıdır. Geleneksel ödeme yöntemlerine ek olarak, Hareket İçi Barındırma Bitcoin ödemelerini de kabul eder. Barındırma hizmetlerine kaydolmayı ve döviz kurları veya banka ücretleri konusunda endişelenmeden ödeme yapmayı kolaylaştırır.

InMotion Hosting ayrıca, güvenli bir web sitesi oluşturmak için gerekli olan her barındırma planında ücretsiz bir SSL sertifikası sunar. Ayrıca, InMotion Hosting’in tüm planları sınırsız bant genişliği ve depolama ile birlikte gelir ve işiniz büyüdükçe web sitenizi genişletmeyi kolaylaştırır. Bu kadar çok özellik ve avantajla InMotion Hosting’in piyasadaki en popüler web barındırıcılarından biri olması şaşırtıcı değil.

Çözüm

Bitcoin’i kabul eden güvenilir ve uygun fiyatlı bir web barındırma sağlayıcısı ararken, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok harika seçenek var. En iyi seçeneklerden bazıları Bluehost, SiteGround ve InMotion Hosting’dir. Bu sağlayıcılar, her türlü ihtiyaca veya bütçeye uygun bir dizi barındırma planı, hızlı ve güvenli sunucular ve birinci sınıf müşteri desteği sunar.

Açıklama: Bu sponsorlu bir gönderidir ancak yapılan satışlardan herhangi bir komisyon almıyoruz.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 1 iPhone ve iPad için IPSW Bağlantılarını Hemen İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • Geliştirici Hesabı Yayınlanmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 1 Profil Dosyası İndirilmesi
  • iOS 16 Beta 2 İndirme Çıkış Tarihi: İşte Apple’dan Ne Zaman Bekleyeceğiniz
  • iOS 16 Beta 1 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/best-web-hosting-services-you-can-buy-with-bitcoin/

Yorum yapın