Birleştirme ön oyunu bitti, ama parti nerede? • Teknolojik Haberler


Resim Kredisi: Teknolojik Haberler

Hoşgeldiniz Zincirleme tepki, en son kripto haberlerini, dramalarını ve trendlerini açıp açıkladığımız, kripto meraklıları için her şeyi blok blok ayrıştırdığımız yer. bizim için perşembe bölümü En son kripto haberlerini tartıştığımız yerde, büyük ağ yükseltmesinin ardından Ethereum fiyatlarındaki son keskin düşüşten bahsettik.

Ayrıca şunları da tartıştık:

  • Stabilcoinleri çevreleyen en son düzenleyici drama: algoritmik stabilcoinleri yasaklayacak bir Meclis tasarısı, Tether’e karşı bazı yasal işlemler ve Robinhood’dan sektörde büyük bir hamle dahil.
  • Amerika Birleşik Devletleri federal hükümetinin dijital bir doları benimsemeye yönelik son hareketleri ve Biden’ın Federal Rezerv’den gelebilecek herhangi bir olası karara hazırlanmak için kime başvurduğu.
Zincirleme tepki her Salı ve Perşembe 12:00 PT’de çıkıyor, bu yüzden bize abone olduğunuzdan emin olun. elma Podcast’leri, Spotify veya aksiyona ayak uydurmak için favori pod platformunuz.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/09/22/the-merge-pregame-is-over-but-wheres-the-party/

Yorum yapın