Birinin bu krizde gezinmesine yardımcı olabilecek bir Teknolojik Haberler+ konuk gönderisi yazın – Teknolojik Haberler


En son güncelleme yaptık Haziran 2021’de Teknolojik Haberler+ konuk gönderileri için gönderim yönergelerimiz, ancak o zamandan beri işler çok değişti.

Halka açık şirketler değerlemeleri düşürdükçe, birçok startup kurucusu bir yıl önce alay etmiş olabilecekleri finansman turlarını kabul etmeye başladı.

Bankada iki yıllık podyumu olmayan girişimciler, birkaç ay önce cömert maaşlarla tuttukları arkadaşlarıyla rahatsız edici konuşmalar yapıyorlar. Üç ayda bir yapılan yönetim kurulu toplantılarında, yatırımcıların satış hattı slaytını incelemek için son işe alımlardan daha fazla zaman harcaması muhtemeldir.

Bunlar belirsiz zamanlar, ancak en büyük ekonomik zarara maruz kalanlar işçiler. Crunchbase’e göre, Haziran ortasından bu yana ABD’de 21.000’den fazla teknoloji çalışanı işten çıkarıldı.

Deneyim en iyi öğretmendir, bu nedenle diğerlerinin bu krizde yol almasına yardımcı olabilecek konuk makaleler arıyoruz. Bahisler çok yüksek olduğundan, teknoloji endüstrisindeki insanların şu anda karşı karşıya olduğu genel zorluklar hakkında “düşünce liderliğini” paylaşan makaleler aramıyoruz.

Yalnızca olumsuz ekonomik koşullar altında çalışma deneyimine sahip yazarlar tarafından yazılan, uygulanabilir tavsiyeler sunan gönderilerle ilgileniyoruz.

Bir fikriniz varsa, lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin. İşte en çok ilgilendiğimiz konular:

Kaynak yaratma ve bütçeleme

Tezlerini belirtmek ve hangi fırsatları aradıklarını tartışmak isteyen yatırımcılar tarafından yazılan başarılı satış konuşması güvertelerini yıkmak, değerlemeleri hesaplamak, pistin uzatılması, aşağı turlar, finansal modelleme, vergi danışmanlığı, üst sınır tablosu yönetimi ve birinci şahıs makaleleri hakkında ipuçları. an.

Büyüme

Taktikleri optimize etme, SEO, sıfır taraf verileri, ürüne dayalı büyüme stratejileri, e-posta ve sosyal pazarlama, DTC, açılış sayfaları, elde tutma, satış ekiplerini yönetme, erken aşamada büyümeyi yönlendirme ve pazarlamayla ilgili diğer konular için ayrıntılı öneriler.

Yönetmek

İşe alım sürecini iyileştirmek (görüşme ve tazminat belirleme dahil), uzaktaki ekipleri denetlemek, kurucu/yatırımcı ilişkilerini geliştirmek, işten çıkarmaları yönetmek için taktik öneriler ve bir girişimin nasıl döndürüleceği konusunda uzman tavsiyesi.


Okurların ilham değil, kaçınılmaz bir iklimde şirketler kurarken ve ölçeklendirirken kendileri için deneyebilecekleri eyleme geçirilebilir stratejiler ve taktikler arıyoruz.

Fikrinizi göndermeden önce, yakın zamanda benzer bir şey yayınlamadığımızdan emin olmak için Teknolojik Haberler+ Nasıl Yapılır bölümüne göz atın.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/21/write-a-techcrunch-guest-post-that-could-help-someone-navigate-this-downturn/

Yorum yapın