Bir sonraki kontrol edilecek 8 başlık


Paper Girls'te dört kız bir pencerenin önünde duruyor

İlk duyurulduğunda, Amazon’un Paper Girls, Netflix’in kendi 80’lerin bisikletli çocuk fantezi dizisi Stranger Things ile anında karşılaştırmalar yaptı. Gösteri kesinlikle bundan daha fazlası ve şimdi prömiyeri yapıldı, Paper Girls gibi daha fazla şov arıyor olabilirsiniz. Seni koruduk.

Brian K. Vaughan ve Cliff Chiang’ın çizgi roman serisine dayanan Paper Girls, 1988’de bir grup gazete dağıtımcı kızı takip ediyor. Cadılar Bayramı’nın ertesi sabahı, kendilerini zaman yolcuları arasında bir savaşın içinde bulurlar ve sonunda geleceğe doğru çekilirler. daha yaşlı benlikleriyle tanışır ve henüz yapmadıkları yaşam seçimlerini düşünürken eve dönüş yolunu bulmaya çalışırlar.

Daha sonra izlenecek Paper Girls gibi sekiz gösterinin listesi için okumaya devam edin. Paper Girls’ü henüz izlemediyseniz, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Amazon Prime Video’da izleyebilirsiniz.

Prime video logosu

Amazon Prime Videosu

Amazon Prime Video, akış için binlerce filme ve TV şovuna erişim sunar. Buna The Boys ve The Tomorrow War gibi harika orijinal şovlar ve filmler dahildir. Amazon Prime Video’daki diğer premium hizmetlere de kaydolabilirsiniz.


Paper Girls gibi şovlar


parlayan kızlar

Elizabeth Moss, Shining Girls'de aynanın önünde - kağıttan kızlar gibi şovlar

Gücü korumak için zaman yolculuğunu kullanmak, Paper Girls’ün önemli bir yönüdür ve bu düzeyde, Shining Girls, Paper Girls gibi bir şovdur. Apple’ın orijinal serisi, hayatının ayrıntıları beklenmedik bir şekilde değiştikçe gerçekliği kavramaya devam eden bir gazete arşivcisini görüyor. Yıllar önce kendisine saldıran bir adamın, tarihi olayları değiştirmek için şok edici yetenekleri olduğunu ve yeteneklerini kadınları avlamak için kullandığını fark ettiğinde, mücadelelerini yavaş yavaş anlamlandırmaya başlar.

elma tv artı logosu 1

Apple TV Artı

Apple TV Plus, 2019’da piyasaya sürülmesinden bu yana hızlı bir şekilde akış oyununda önemli bir oyuncu haline geldi. Orijinal program listesi, Ted Lasso, The Morning Show, Foundation ve For All Mankind gibi şovların yanı sıra The Banker, Greyhound gibi filmleri içerir. ve Palmer.


yabancı şeyler

Acil servisin dışındaki Stranger Things'deki çocuklar - kağıttan kızlar gibi şovlar

Paper Girls kendi yolunu çizerken, Netflix’in amiral gemisi dizisi Stranger Things ile örtüşmediğini söylemek samimiyetsiz olur. Çocuklarla ilgili (çoğunlukla bisikletli) iki fantastik 80’ler dizisi kesinlikle birbirini tamamlıyor. Dizi, Indiana’da gizemli bir paralel boyuttan saldıran kötü güçlerle savaşan, hepsi özel yeteneklere sahip bir kızla gizemli bağları olan bir grup genci görüyor.

Netflix simgesi

Netflix

Netflix, dünya çapında 200 milyondan fazla abonesiyle hala önde gelen premium akış hizmetidir. Stranger Things, The Witcher, Bridgerton ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her zaman büyüyen orijinal film ve dizi listesi de dahil olmak üzere, izlemek için binlerce film ve TV şovu sunuyor.


yabancı

Outlander Bridgerton gibi şovlar

İkinci Dünya Savaşı’nın savaş alanlarında çalışan bir İngiliz ordusu hemşiresi kendini zamanda geriye, 1743’e taşınmış olarak bulur. Orada, hayatta kalmak için hızlı düşünmek ve belki de sonunda evinin yolunu bulmak zorundadır. Yolculuğu sırasında, gizemli bir geçmişe sahip İskoç bir savaşçıya aşık olur ve onunla evlenir ve bu dolambaçlı macerada açık denizlere çıkar.

yıldız logosu

yıldız

Starz, beğenilen özel orijinal TV dizileri de dahil olmak üzere binlerce film ve TV şovu yayınlamak için sunar.


Vahşiler

Hala Amazon'daki Wilds'tan

Genç kızların bilinmeyen bir tehdide karşı birlikte çalışmasını izlemekten hoşlanıyorsanız, Paper Girls: The Wilds gibi başka bir harika Prime Video şovu var. Farklı geçmişlere sahip bir grup genç kız ıssız bir adaya düştüğünde, hayatta kalmak için birlikte çalışmak zorunda kalırlar ve yavaş yavaş kendilerini kazara bir arada bulamamış olabileceklerini fark ederler.

A Discovery of Witches'da Matthew Clairmont rolünde Matthew Goode ve Diana Bishop rolünde Teresa Palmer - kağıttan kızlar gibi şovlar

Cadıların Keşfi’nde genç bir kadının hayal gücünün ötesinde gizli bir dünyayı keşfetmesini izleyin. Ve buna bağlı kalırsanız, bu Sundance Now ve Shudder ortak yapımında biraz zaman yolculuğu bile göreceksiniz. Bir tarihçi sihir ve cadılar hakkında el yazmaları bulduğunda, kendi gizli yeteneklerini keşfederken bir vampirle beklenmedik bir ittifak kurar.

amc artı

AMC Artı

AMC Plus, AMC Networks kablo TV ve akış hizmetleri ailesinden program ve film kitaplığına isteğe bağlı olarak reklamsız erişim sunar.


Loki

Owen Wilson ve Tom Hiddleston Loki - Loki 2. sezonda

MCU’dan Loki, kesinlikle çoklu evren, zaman yolculuğu ve dövülebilir bir kozmik zaman çizelgesiyle gelen sorumluluklara odaklanan Paper Girls gibi bir şov. İçinde, Loki’nin bir versiyonu çoklu evrenden geçerek “kutsal zaman çizelgesini” alt üst ediyor. Yine de, onu tamamen silmek yerine, “Zaman Farkı Otoritesi” onu kendisinin başka bir versiyonunu (veya varyantını) durdurmaya yardım etmesi için işe alıyor. Bu, yaramazlık tanrısının büyük gücünü sorumlu bir şekilde nasıl kullanacağını öğrendiği, zaman ve uzayda harika bir küstah macera.

Disney Plus ana ekranı 3

Disney Plus yıllık aboneliği

10 ay fiyatına 12 ay

Bu akış hizmeti, tüm Pixar, Marvel ve Star Wars filmlerinin evidir. Ayrıca The Mandalorian, The World’e göre Jeff Goldblum ve daha pek çok heyecan verici orijinal var.


OA

The OA'da bir kadın deli gömleğiyle merdivenlerden aşağı iniyor - şovlar kağıttan kızlar gibi

Paper Girls’ün ürkütücü tonu ve zaman içinde yerinden edilmiş insanların hikayesi akla Netflix’in The OA’sını getiriyor. Genç bir kadın yedi yıl kayıp olduktan sonra mucizevi bir şekilde eve döndüğünde, memleketi artık kör olmadığını öğrenince şok olur. Hayatına yeniden uyum sağlarken, gerçekliğin bilinen engellerini aşmasına yardım etmesi için seçilmiş birkaç kişiyi işe alır ve ona ne olduğunu yavaşça ortaya çıkarır.

Orphan Black'te bir verandada dört özdeş kadın - şemsiye akademisi gibi şovlar

Kendinizin farklı versiyonlarıyla tanışma fikri olasılıklarla doludur. Kanadalı bilim kurgu dizisi Orphan Black biraz farklı bir yaklaşım benimsiyor, Paper Girls ve Loki’nin zaman yolculuğunu ve çoklu evren mecazlarını bırakıyor. Bir kadın kendi mükemmel görsel ikizinin ölümüne tanık olduğunda, yabancının kimliğine bürünür, ancak çok geçmeden iki kadının görünüşten daha fazla ortak noktası olduğunu keşfeder. Aksine, ikisi de bir klonlama programının parçasıydı ve orada daha birçok kopya var.


Bunlar Paper Girls gibi birkaç dizi. Amazon orijinal dizisini izlediyseniz ve bir sonraki akış takıntınızı bulmak istiyorsanız bunlara göz atın.

Kağıt Kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu başlıklardan herhangi birini kontrol edecek misiniz? Yorumlarda bize bildirin.Kaynak : https://www.androidauthority.com/best-shows-like-paper-girls-amazon-prime-video-stranger-things-3191073/

Yorum yapın