Bir ortak çalışma alanına günlük stok yapmak için 7 neden


Birkaç yıl evden çalıştıktan sonra kimse işe geri dönmek istemez. Ancak ev ofisleri benzersiz dikkat dağıtıcı unsurlarla birlikte gelir: Rahatsız edici oda arkadaşları, dikkat arayan çocuklar, ergonomik ekipmandan daha az ve evdeki yapılacaklar listelerinin tümü, çalışanların odaklanma becerisine müdahale edebilir.

göre son Pew Araştırması Araştırmaya göre, insanların %44’ü evden çalışmanın işleri halletmeyi kolaylaştırdığını söylüyor, ancak %60’ı iş arkadaşlarına daha az bağlı hissettiklerini söylüyor ve bazıları evlerinde ihtiyaç duydukları kaynaklar olmadığı için ofisi çok istiyor. Burası bir ortak çalışma alanının günü kurtarabileceği yerdir.

Dünya ofise dönmeye başladığında, birçok teknoloji işvereni hem ev hem de ofis içi çalışmaya alternatif olarak ortak çalışma alanlarına bakıyor.

CTO’su Andi Mann, “Artık daimi ofislerimiz yok” diyor. kum, bir kurumsal video teknolojisi sağlayıcısı. Şirketin Minneapolis’teki genel merkezinin dışındaki tüm ofislerini kapattığını veya kapatma sürecinde olduğunu söyledi. Bu ofislerin yerine şirket, çalışanların ev dışında çalışmak için ofis alanı almaları için faturayı alıyor.

“Meslektaşları olsun ya da olmasın – aşağıdaki gibi bir yere gitmelerini destekliyoruz. Çalışıyoruz veya diğer paylaşılan çalışma alanları” diyor. “Aslında bunu kendim yapıyorum. Geçenlerde liderlerimi birkaç günlüğüne aynı odaya sokmak için bir otel konferans odası kiraladım.”

Evden çıkmanın ötesinde, bireysel çalışanlar yerel bir ortak çalışma alanına gitmekten bir dizi fayda elde edebilir – işverenlerin ekiplere oraya gitmeleri için yeşil ışık yaktıklarında olduğu gibi.

Telif Hakkı © 2022 IDG Communications, Inc.Kaynak : https://www.computerworld.com/article/3664110/7-reasons-to-stock-up-on-day-passes-to-a-co-working-space.html#tk.rss_all

Yorum yapın