Bir meme stoğunun aya ikinci atışı – Teknolojik Haberler


Resim Kredisi: Teknolojik Haberler

Herkesin favori 2020 meme stoğu haberlere geri döndü ve bu sefer kripto endüstrisindeki yerleşik Coinbase’i esnetiyor. Video oyunları için büyük ölçüde perakende mağazaları işleten GameStop, bu hafta bir NFT pazaryeri lansmanı ile metaverse’e girdi. Platform, yayına girdikten sadece iki gün sonra, satışlarda yaklaşık 3,5 milyon dolar değerinde ETH getirdi ve Mayıs ayında piyasaya sürülmesinden bu yana kendi NFT pazarındaki ~ 1,8 milyon dolarlık Coinbase’i büyük bir değişiklik gibi gösterdi.

Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Zincirleme tepki En son kripto haberlerini, dramalarını ve trendlerini açıp açıkladığımız ve kripto meraklıları için blok blok parçalara ayırdığımız podcast.

Bu hafta Lucas ve Anita, GameStop’un finansallarına ve NFT’lerin rekabet ortamına girerek erken web3 başarısının devam edip edemeyeceğini incelemeye başladılar. Ayrıca, kriptonun en önemli çekilişlerinden biri olarak neyin şekillenebileceğinden (bilerek olmasa bile) ve kripto VC’lerinin şu anda neden nakit biriktirdiğinden bahsettiler.

Konuğumuz: Yat’ın kurucusu ve CEO’su Naveen Jain 🦅

Ke$ha gibi ünlülerin Twitter biyografilerine koyduğu o emoji dizilerini biliyor musunuz? Onlar Yats, bir ürün CEO’su Naveen Jain’in web3 kullanıcıları için bir kimlik çözümü olarak gördüğü. Jain bize bu emojilerin kripto ile nasıl bir ilgisi olduğunu açıkladı ve insanlara nüfuz sağlamanın uzun vadede bir piyasayı sürdürmek için yeterli olup olmadığı konusundaki görüşlerini paylaştı. Neden kartal emojisi soruyorsun? Bölümü dinledikten sonra her şey anlam kazanacak.

Chain Reaction podcast bölümleri her Perşembe 12:00 PDT’de çıkıyor. bize abone olun Elma, Spotify veya her hafta bize yetişmek için tercih ettiğiniz alternatif podcast platformunuz.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/07/14/chain-reaction-gamestop-meme-stock-nft-launch-beats-coinbase/

Yorum yapın