Bir blockchain milyarderinin büyük bahsi – Teknolojik Haberler


Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Zincirleme tepki En son kripto haberlerini, dramalarını ve trendlerini açıp açıkladığımız ve kripto meraklıları için blok blok parçalara ayırdığımız podcast.

Kripto pazarında bir geri çekilme içinde olmamıza rağmen, 30 yaşındaki blockchain milyarderi Sam Bankman-Fried (SBF), Robinhood ticaret platformunun %7,6’sını satın almak için 600 milyon doları aşmayı başardı. Anita ve Lucas, bu pazarda bile yatırımın SBF için neden mali açıdan mantıklı olduğunu ve oy haklarına sahip olduğu için şirket için neler planladığını konuştular.

Robinhood, yılın ilk yarısında zorlu bir dönem geçirdi ve kullanıcıları ayı piyasasına sokmak için bir sürü yeni ürün piyasaya sürdü. Bu ürünlerden biri, CEO Vlad Tenev’in bu hafta Florida’daki Permissionless konferansında duyurduğu velayetsiz bir kripto cüzdanı. ve Robinhood’un tekliflerinin Coinbase gibi rakiplerine karşı nasıl biriktiği.

Coinbase bu hafta kripto piyasasındaki çöküş nedeniyle işe alım planlarını yavaşlatacağını söyledi, bu yüzden bunun şirketler ve iş arayanlar için ne anlama geldiği hakkında konuştuk. Ayrıca dinleyicilere gözden düşmüş UST’yi çevreleyen en son drama hakkında bir güncelleme verdik – her şeyi (bir bakıma) başlatan stablecoin.

Misafirimiz: Mercedes Bent of Lightspeed

Bu haftaki konuğumuz Lightspeed Venture Partners’da tüketici ve kripto yatırımcısı olan ve “metaverse” olan yüklü terimi açmamıza ve onun neden zaten burada olduğunu düşünmesine yardımcı olan Mercedes Bent’ti.

Ayrıca, kripto şirketlerinin tüketicilere hitap etmek ve kullanıcı deneyimini geliştirmenin bu erken aşamasında geliştirmek için ne yapmaları gerektiğinden bahsettik. Mercedes, video oyunları gibi tüketici odaklı web3 ürünlerinde gördüğü uzun vadeli potansiyelin bir kısmını paylaştı.

Chain Reaction podcast bölümleri her Perşembe 12:00 PDT’de çıkıyor. bize abone olun Elma, Spotify veya her hafta bize yetişmek için tercih ettiğiniz alternatif podcast platformunuz.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/05/19/blockchain-billionaire-sam-bankman-fried-big-bet-robinhood-chain-reaction/

Yorum yapın