Billy Kametz, Anime ve Oyun Seslendirmecisi, 35 Yaşında Vefat Etti


Seslendirme sanatçısı Billy Kametz, Anime Boston 2019 sırasında bir röportajda.

resim: Anime Boston

Bir anime ve video oyunu seslendirme sanatçısı olan Billy Kametz, 35 yaşında vefat etti. Jojo’nun Tuhaf Macerası: Elmas Kırılmaz ve Galo Thymos Stüdyo Tetikleyicisi anime filmi vur Promare, Nisan ayında 4. evre kolon kanseri teşhisi kondu.

Kametz’de GoFundMe sayfası Etkinlik ajanı A. Jinnie McManus başkanlığında, Kametz’in haftanın başlarında 9 Haziran Perşembe günü vefat ettiğini açıkladı. 14 Haziran. Tedavileri için henüz kullanılmamış olan bağışlar, hizmetinin ödenmesine veya Kolon Kanseri Koalisyonu.

Yukarıda belirtilenlerle birlikte Jojo’nun ve Promare, Kametz’in ses çalışması Nicolo’yu içeriyor Titan’a Saldırı, Arden’de Yedi ölümcül günah, ve Ferdinand’da Yangın Amblemi: Üç Ev. En son çalışması, Square Enix’in taktik-RPG’sinde Jerram’ı seslendirmeyi içeriyor. üçgen Strateji, geçen Mart ayında piyasaya çıkan ve 2020’lerde Nenji Ogata 13 Sentinels: Aegis Rim.

GFM sayfasından yaptığı açıklamada McManus, bağışta bulunan ve Kametz’e iyi dileklerini ileten herkese teşekkürlerini iletti. “Umarım hepinizin ne kadar takdir edildiğini ve ne kadar güç sağladığınızı biliyorsunuzdur” diye yazdı. Hem kendisi hem de Kametz, hayranları ve seslendirme topluluğu tarafından ve vefatından önceki haftalar tarafından kendilerine verilen destekle “havaya uçtu” dedi. “Herkesin ne kadar takdir edildiğini bilmesini istedi ve herkese, özellikle de çok sevdiği hayranlarına teşekkür etti. Ne kadar sevildiğini ve her zaman sevileceğini bilerek bu dünyadan huzur içinde ayrıldığını bilin. Arkadaşımı çok özlüyorum. Ancak mirasının çalışmalarıyla devam etmesi ve onun ne kadar olağanüstü bir adam olduğunu şimdi keşfeden tüm hayranlar beni rahatlatıyor.”

Düşüncelerimiz şu anda Kametz ailesiyle birlikte. Kametz’in sevdiklerine çevrimiçi başsağlığı dileklerinizi gönderebilirsiniz. burada.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/billy-kametz-anime-game-voice-actor-passes-away-35-ye-1849050116

Yorum yapın