Berserk’in 1997 Animesi Aralık’ta Netflix’e Geliyor


Kentaro Miura'nın fantastik mangası Berserk'te cesaret.

resim: Kentaro Miura/Hakushensha./Kara At

18 ay oldu öleli Kentaro Miuraen çok satan manganın yaratıcısı çılgın. Vefatından bu yana geçen sürede, genç hayvan High Fantasy serisini yayınlamaktan sorumlu olan manga, yakın zamanda yayınlanan seriden sonra yaşayacağını doğruladı. cilt 41. Miura’nın her şeyin nereye gittiğini söylediği söylenen Mirua’nın yakın arkadaşı Kouji Mori, mangada koşmaya başladı. bu geçen haziran. Ve görünüşe göre Mori’nin ötesinde, çılgın orijinal yaratıcısının ölümünün ardından büyük bir şekilde geri dönmeye hazırlanıyor.

1 Aralık gel, ilk çılgın anime Netflix’e doğru yol alacak. Animasyon stüdyosu OLM’den (Oriental Light & Magic) ve Naohito Takahashi tarafından yönetilen bu orijinal dizi, 1997’de yayınlandı ve ana karakter Guts’ın başlangıç ​​hikayesine ve Griffith liderliğindeki bir paralı asker olarak geçirdiği zamana odaklandı. 25 bölümden oluşan dizi, manganın ilk bölümünü (“Kara Kılıç Ustası” ve “Altın Çağ” yayları) kapsıyordu. En parlak döneminde oldukça iyi karşılandı ve izleyicileri mangaya yönlendirmeye yardımcı oldu, bu da 2016’da başka bir anime dizisinin ve 2012’de başlayan “Altın Çağ” yayının bir film üçleme uyarlamasının yaratılmasına yol açtı.

Orijinal anime ilk yayınlandığı yıldan bu yana geçen yıllarda DVD ve Blu-Ray olarak yayınlanırken, özellikle Miura’nın ölümünden sonra bu günleri bulmak da kolay olmayabilir. Netflix’te görünmesi, dizinin anime açısından ne kadar ilerlediğini görmek isteyenler için iyi olacak ve aynı zamanda serinin anime geleceği hakkında bazı soruları gündeme getiriyor. Ekim ayından bu yana, İnternet sitesi için çılgın anime için geri sayım başladı bir şey, bitiş tarihi Aralık ortasıdır.

Baştan günümüze manganın tam gelişmiş bir uyarlaması mı yoksa yeni bir film seti mi? Bir aydan biraz daha kısa bir süre içinde öğreneceğiz.

[aracılığıyla[viaÇizgi roman]


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.Kaynak : https://gizmodo.com/berserk-1997-anime-netflix-kentaro-miura-1849776309

Yorum yapın