Babadan sakının – 19 Haziran Babalar Günü’nü hatırlayın


Babalar Günü 2022, 19 Haziran Pazar günüdür. Bu, babanız için harika bir şey düşünmek için yaklaşık bir buçuk haftanız olduğu anlamına gelir. Babanın ve ailedeki her çocuğun bir avatarına sahip olan sweatshirtlerden birini gönderdim ve şu sözleri yazdım: Sevgili Baba, Harika İş, Harikayız. Teşekkürler. Umarım kardeşlerim başka teklifler ekledikçe beğenir.

Bu nedenle, Babalar Günü Listeleri hakkında “Lütfen sadece teknik şeyler değil, bazı ‘düzenli’ şeyler ekleyin” gibi birkaç yorum aldım. Düzenli şeyler eklemeye çalışacağım – genç ofis babalarımız aynı fikirde olmasa da. Babam daha yaşlı ve hiç bir teknisyen değil – ama yıllar boyunca teknolojiyle ilgili herhangi bir şeyle mutlu görünüyordu.

Listeler için birkaç bağlantı daha:

—Babanızı Unutma — Şimdi Gerçekten Bir Baba Hediyesi Alın

—Teknisyen için Babalar Günü Hediye Rehberi

–Heyecan verici Baba Hediyeleri – Ve Kendinize Alabileceğiniz Bir Hediye

Bir hafta önceki son Babalar Günü listesinde, ReadWrite’taki patronumuz – Brad Anderson – geçmişte babası için aldığı bazı hediyelerden bahsetmişti. Brad burada çok eğlenceli biri ve en iyi hediyeleri düşünüyor. Onun gönderisine bir göz atın —Heyecan verici Baba Hediyeleri — ve Kendiniz İçin Alınacak Bir

Babalar Günü’nün Geldiğinin Farkındaysanız, hediyeler için düşünmeniz gereken birkaç öğe ve fikir daha var.

— Baba da dahil olmak üzere erkekler için diğer durumlar için almanız gereken hediyeler için bu listelere bakın.

Bıçak takımlarıyla çok uğraşıyorum. Hayatımda pek çok kez taşındım ve her hareket ettiğimde bıçak kaybediyorum – haydi bakalım. Kesin olan bir şey var – birçok bıçak denedim. Tüm bıçaklarımın eşleşmesini istiyorum ve uymuyorlar. Cangshan S Serisi, bakabileceğiniz birkaç farklı sete sahiptir. Babam için bir tane al ve yıllar içinde onun setine ekle.

baba için bıçak seti
Cangshan S Serisi Barbekü Bıçak Seti

Bu, telefonunuz için güzel bir küçük yuva. Kaymaz ve iz bırakmaz. Bağlantı aparatı, çoğu insan ve arabanıza binen herkes için bir hayat kurtarıcı olan telefonunuzu da şarj eder.

araba için telefon montajı
Scosche MagicMount Charge4 Araba Mobil Montajı

Babam bir köpek daha alırsa, ayak parmağımı çekiçle kıracağım. Tamam – yani bunu yapmayacağım – ama bir köpek için kaç tane muamele yeterli? Bunlar köpekler için güzel bir muamele. Dondurularak kurutulmalarını seviyorum – bu yüzden arabayı koklamıyorlar. İlave renk, tat, koruyucu, tuz, şeker veya başka bir şey yok – sadece et. Güzel.

Köpek İkramları
Pantastic Köpek İkramları

Bu hizmeti sevmeyen bir kişi bile duymadım. Harika bir fikir ve EĞLENCE. Baba, koca veya erkek arkadaş bu ürüne bayılacak. Tıraş şeklinizle ilgili her şeyi değiştirmek için ihtiyacınız olan her şey burada. Eksfoliasyondan nemlendirmeye, hatta tıraş depolama ve taşımaya kadar.

dolar tıraş kulübü
dolar tıraş kulübü

Yıllardır bu pizza fırınlarından birine sahibim ve hala onu seviyorum. Ayrıca birçok kişiye ödünç verdim ve bu nedenle artık gerçekten temiz tutmaya çalışmıyorum. Bu fırın portatiftir ve hareket ettirilebilir. Ooni Pizza Fırını, pizza oyununuzun seviyesini yükseltecek ve herkes buna bayılacak.

açık pizza fırını
Ooni Karu 12 Çok Yakıtlı Dış Mekan Pizza Fırını

Güzel, küçük bir çift dürbün. Daha parlak bir görünüm ve geliştirilmiş renk için ışık iletimini en üst düzeye çıkarırlar. Su ve sis geçirmez. Kauçuk zırhlı gövde.

Dürbün
Nikon Öncü Suya Dayanıklı Dürbün

Güzel paslanmaz çelik tasarım. Spatula ve çatal, maşa ve sunucu olarak kullanmak için bağlanır. Birinci sınıf barbekü malzemesi ve ızgara aksesuarı.

Barbekü Alet Seti
Gururlu Grill Connect Barbekü Alet Seti

Bu, tezgahınız için çok güzel bir küçük meyve sıkacağı. Kendi meyve suyunuzu sıkmak çok hoş. Limon, misket limonu ve portakal gibi küçük meyve sıkacağı ürünleri için mükemmeldir. Elinizde çok kolay, meyvenizde sert. Babam için al, ama annem de kullanacak.

zanaatkar sıkacağı
Verveculture Artisan Narenciye Küçük Sıkacağı

Bu eşya ofisteki en büyük hitlerden biridir. Birkaç farklı türümüz var. Bu girdap, sahip olduğumuz diğer tahtalardan biraz daha sert – ama biz onu seviyoruz. Örneğin, diğer panolarda üzerinde durabilirsiniz. Mola verdiğinizde kullanacağınız bu Whirlyboard. Dengeyi sağlamak için Whirlyboard’u kullanıyoruz ve şimdi biri konuşurken biri onun üzerinde duruyor ve hafif ağırlıklar tutuyoruz. Tabii ki – ofise herhangi bir çocuk gelirse – ilk istedikleri şey budur. Baba için eğlenceli ama tüm aile için eğlenceli.

girdap
Whirlyboard Denge Eğitimi

Hangi kız güzel çiçekli mutfak eldiveni eldivenlerini babasına ödünç vermedi – ve baba onları üzerlerinde siyah lekelerle geri verdi – ya da daha iyisi – içlerinde yanmış bir delik var. Pekala, artık yok. Babama evi için kendi Proud Grill HeatShield Eldivenlerini alın – ve sonra babanız geldiğinde kendinize bir çift satın alın. Babam için gerçekten şık görünümlü bir fırın eldiveni, ben de benimkini kullanıyorum.

ızgara eldivenleri
Gururlu Grill HeatShield Eldiven

Ah, beyaz gürültü makinesi. Benimki olmadan hiçbir yerde ölü yakalanmazdım. Her yere götürüyorum, hatta diğer şirketlere seyahat ediyorum. Amazon’da yürüyüş? Beyaz gürültü makinem benimle geliyor. Sizi uyandıracak otel gürültüsü ve parti rahatsızlıkları yok. Bu küçük güzelliğe bir uyku uzmanı, çocuklara bütün gece uyumayı öğretmek için önerdiğinde tanıştım. Pekala, anne, baba ve grammy de artık bir tane kullanıyor.

beyaz gürültü makinesi
Yogasleep Dohm Klasik Beyaz Gürültü Makinesi

Biri bana bu el fenerini hediye olarak aldı ve bu en büyük küçük ürün. Geçen Aralık tatili için babama bir tane aldım ve onu seviyor. Bu el feneri bağlantı kablosunu arabamda bırakıyorum. Komik kısa hikaye – Arabası çalışmadığında bir arkadaşım beni aradı çünkü arabamda buna sahip olduğumu ve birlikte olduğumuzda mağazada birine yardım etmek için durduğunu hatırladı. Evet, arabanızda bulundurmak için güzel bir eşya. Size yaklaşık üç deneme süresi verir ve gerekirse hareket halindeyken başka bir arabada şarj edebilirsiniz.

Atlama Kablosu El Feneri
Atlama Kablosu El Feneri

İşte bir arkadaşımın bana gönderdiği ve alıp incelemeye vaktim olmayan birkaç şeyin listesi – ama bu öğeler size babanız için bazı fikirler verebilir – tıpkı benim için olduğu gibi!

**Aşağıdaki şirin etiketler, bu ürünleri satan firmalara ait orijinaldir.

Bu ve bunun gibi (aşağıdaki) listeleri beğendiyseniz lütfen yorumlarda bana bildirin.

Resim Kredisi: Çoğu resim Amazon’dan veya ürünün web sitesinden alınmıştır; Teşekkürler!

En İyi İmaj Kredisi: Rodnae Productions tarafından; Peksel; Teşekkürler!

Deanna Ritchie

Deanna Ritchie

ReadWrite’ta Editörü Yönetmek

Deanna, ReadWrite’ta Yönetici Editördür. Daha önce Startup Grind’de Genel Yayın Yönetmeni olarak çalıştı ve içerik yönetimi ve içerik geliştirmede 20 yılı aşkın deneyime sahip.Kaynak : https://readwrite.com/beware-of-dad-remember-fathers-day-june-19th/

Yorum yapın