AWS Yönetici Zirvesi sırasında sizi neler bekliyor: 29 Kasım’da theCUBE’e katılınDünya çapında devam eden türbülansın alt üst olduğu bir ekonomide, geleceğe yönelik bulut çözümleri her zamankinden daha kritik. Ancak gerçek şu ki, işletmeler bulut stratejilerini maliyet kadar ölçek için de optimize etmek istiyor.

Accenture PLC geçtiğimiz yılı 40’tan fazla farklı sektörde temas noktalarıyla buluta öncelik verme misyonunu ilerleterek geçirdi. Uzmanlık hizmetleri sağlayıcısı, 2023’e doğru bulut tabanlı iş modellerine yapılan yatırımın arttığını görüyor.

“İşin ne olduğuna bakılmaksızın, yaptığınız dönüşüm ne olursa olsun teknoloji kesinlikle kritiktir” dedi. Raj WickramasingheAccenture’da hibrit ve gelişmekte olan platform lideri, theCUBE ile yakın tarihli bir röportajda. “Teknolojiye baktığınızda, önce bulutu düşünmelisiniz, çünkü tüm yeniliklerin gerçekleştiği yer burasıdır. Tüm yatırımlar oraya yönlendiriliyor.”

29 Kasım’da theCUBE, AWS Yönetici Zirvesi de yeniden:İcat 2022. Kapsam, Accenture’ın Dünya görüntüleme, karbon zekası ve akıllı lojistiği kapsayan bir portföyü destekleyen birkaç dijital öncelikli işletmeyi satın almasının ardından takip ettiği bir dizi dikey unsuru içeren bulut çözümleri hakkında Accenture yöneticileri ve müşterileriyle yapılan röportajları içerecektir. (*Aşağıdaki açıklama.)

Buluta bir göz

Accenture’ın, başlıca bulut platformu sağlayıcıları, Amazon Web Services, Microsoft ve Google ile güçlü bağları olan neredeyse her sektörde 34.000’den fazla bulut projesini yönettiği bildiriliyor. 24.000’den fazla AWS sertifikasına sahip 20.000’den fazla uzmanı nitelikleri arasında sayar ve AWS, şirketin 30’dan fazla yetkinliğe sahip olduğunu kabul eder. Accenture, geçtiğimiz yılı, havacılık, sağlık ve yaşam bilimleri alanındaki hizmetlerini desteklemek için The Beacon Group da dahil olmak üzere, bir düzineden fazla satın alma duyurusu yaparak kadrosunu genişleterek geçirdi. Büyüyen bir stratejik ortaklıklar ekosistemi, Accenture’ın karbon nötrlüğe yönelik sürdürülebilir hizmet modelleri tasarlamak için Toshiba ile birlikte çalışması gibi entegrasyonlarını daha da genişletti.

Accenture’ın kurulduğunu duyurmasının üzerinden iki yıl geçti bile. Önce Accenture Bulutu tüm sektörlerdeki müşterilerin hızla “bulut öncelikli işletmeler” haline gelmelerine yardımcı olmayı amaçladığı için 3 milyar dolarlık bir yatırımla. İşgücü sıkışıklığına ve ekonomik yavaşlamaya rağmen, Accenture %15’lik bir gelir artışıyla 15,4 milyar $’a ulaştığını bildirdi dördüncü çeyrek için.

Accenture’ın FY22 dördüncü çeyrek kazanç çağrısı sırasında Accenture CEO’su Julie Sweet, “Teknoloji talebi gerçekten inanılmaz,” dedi. “Tüm stratejiler teknolojiye yol açar ve yalnızca oradaki performansımızdan değil, aynı zamanda müşteriler diğer tüm stratejik ihtiyaçları için temel olarak dijital çekirdeği oluşturmaya devam ettikçe ileride gördüklerimizden de çok memnunuz.”

Accenture, ekonomik olmayan bir belirsizlik ve akış zamanının frene basma zamanı olmadığına, tam tersi olduğuna inanıyor ve bu, İleri Teknoloji ve Akıllı Operasyon merkezleri, gelecekteki pazarda büyük kazananları konumlandırmaya hazır olduğuna inanıyor. Bu tür kaynaklara yaptığı önemli yatırım nedeniyle Accenture, müşteriler giderek daha fazla bulut çözümlerini benimsemeye yöneldikçe AWS hizmetlerine bağlanmak istediğini söylüyor.

Accenture Kıdemli Genel Müdürü Ashley Skyrme, “Başlangıçta müşteriler bir genel bulut sağlayıcısı seçmek istediler,” dedi. SiliconANGLE ile yapılan bir röportajda. “Artık altyapı, teknoloji ve endüstri için en iyisini istiyorlar.”

TheCUBE etkinliği canlı yayını

kaçırmayın theCUBE kapsamı AWS Yönetici Zirvesi 29 Kasım’da re:Invent’te. Ayrıca, theCUBE’s talep üzerine etkinlik kapsamı canlı etkinlikten sonra.

TheCUBE röportajları nasıl izlenir?

Size izlemeniz için çeşitli yollar sunuyoruz theCUBE kapsamı theCUBE’ler de dahil olmak üzere re:Invent’teki AWS Yönetici Zirvesi’nin özel web sitesi ve Youtube kanalı. Ayrıca bu yılki etkinliklerin tüm kapsamını şu adresten alabilirsiniz: silikonAÇı.

TheCUBE Insights podcast’i

SiliconANGLE ayrıca arşivlenmiş görüşme oturumlarının podcast’lerine de sahiptir. iTunes, dikiş makinesi ve spotifyhareket halindeyken tadını çıkarabileceğiniz.

SiliconANGLE ayrıca Breaking Analysis podcast’imizde derin analist incelemelerine de sahiptir. iTunes, dikiş makinesi ve spotify.

Misafirler

için bizi izlemeye devam edin uzman konukların tam listesi re:Invent’teki AWS Yönetici Zirvesi yayınımız sırasında theCUBE’de yer alacak.

(* Açıklama: TheCUBE, re:Invent’te AWS Yönetici Zirvesi. Ne theCUBE etkinlik kapsamının ana sponsoru olan Accenture PLC ne de diğer sponsorlar, CUBE veya SiliconANGLE üzerindeki içerik üzerinde editoryal kontrole sahip değildir.)

Resim: SiliconANGLE

Uzmanlardan oluşan Cube Club ve Cube Event Topluluğumuza katılarak misyonumuza desteğinizi gösterin. Amazon Web Services ve Amazon.com CEO’su Andy Jassy, ​​Dell Technologies’in kurucusu ve CEO’su Michael Dell, Intel CEO’su Pat Gelsinger ve daha pek çok aydın ve uzmanın yer aldığı topluluğa katılın.Kaynak : https://siliconangle.com/2022/11/23/expect-aws-executive-summit-join-thecube-nov-29-accenturereinvent/

Yorum yapın