AT&T Ön Ödemeli Özel, 25 ABD Doları karşılığında size 16 GB Veri Sağlar


Ön ödemeli, genellikle, bir kablosuz operatörün hizmetini kullanırken ödeme esnekliği istediğiniz veya geleceğin ne getireceğinden emin olmadığınız için abone olduğunuz plan türlerinden biridir. Peki ya önceden daha fazla para ödeyerek ekstra verilerle süper düşük bir ön ödemeli fiyatı kilitleyebilirseniz? AT&T, bunun kulağa çekici geldiğini umuyor.

Sınırlı bir süre için AT&T Ön Ödemeli, her ay 25 GB/ay gibi çok lezzetli bir fiyata kullanmanız için size 16 GB yüksek hızlı veri sağlayan ön ödemeli bir planda bir anlaşmaya ev sahipliği yapıyor. Ancak, burada biraz yakalama var. Fiyatı bu kadar düşük almak için aslında 12 aylık hizmet için ödeme yapmanız gerekiyor, yani bugün gerçekten 300 dolar ödüyorsunuz.

Bu özel plan tipik olarak yalnızca 8 GB veriye sahiptir, bu nedenle AT&T bunu iki katına çıkararak 16 GB’a çıkarıyor ve ardından fiyatı deli gibi düşürüyor. Verizon’daki karşılaştırılabilir planlar ayda 50 ABD dolarından 15 GB veri içerirken, T-Mobile’ın en yakını ayda 40 ABD dolarından 10 GB veridir. Bugün onlara 300$ ödemek istediğinizi varsayarsak, AT&T’nin planının ne kadar iyi bir anlaşma olduğunu burada görebilirsiniz.

AT&T’nin bu 16GB ön ödemeli planında HD akış (1080p), rollover verileri, mobil hotspot, Meksika ve Kanada’da konuşma/metin/veri ve 230’dan fazla ülkeye sınırsız mesajlaşma vardır. Ayrıca her plan gibi Amerika’da da sınırsız konuşma ve yazı var.

300$ veya 25$/aylık anlaşma bir süre daha geçerli olacak (Ekim), yani bugün 300$’a sahip değilseniz, düşünmek için biraz zamanınız var. anlaşma alışverişi yapabilirsiniz AT&T’nin sitesinde.Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/06/17/att-prepaid-deal-gets-you-16gb-of-data-for-25-but-you-need-to-prepay-a-year/

Yorum yapın