ATOMSTACK M4 Takı, Deri ve Daha Fazlası İçin Fiber Lazer Gravür Makinesi Black Friday İçin İndirimli Büyük Zaman


Kendiniz veya bir başkası için benzersiz ve yaratıcı bir hediye arıyorsanız, ATOMSTACK M4 Fiber Lazer Gravür Makinesi kontrol etmeniz gereken şey budur.

Hepsinden iyisi, ödeme yaparken bir indirim kodu girmeyi unutmazsanız ATOMSTACK M4 Fiber Lazer Gravür Makinesini yalnızca 1.274 $’a alabilirsiniz.

Bu Kara Cuma anlaşmasının 28 Kasım’da sona ereceğini unutmamak önemlidir, bu yüzden kaçırmayacağınızdan kesinlikle emin olmak istiyorsanız bu siparişi şimdi verin.

Daha önce de belirtildiği gibi ATOMSTACK M4 Fiber Lazer Gravür Makinesini yaklaşık 1.700$’a alabilirsiniz, ancak indirim kodumuzu girerseniz %25 tasarruf edersiniz ve sadece 1.274$ ödersiniz.

ATOMSTACK M4 Özellikleri

bu ATOMSTACK M4 Fiber Lazer Gravür Makinesi Bunu kontrol etmeye değer kılan çeşitli özelliklerle birlikte gelir.

Hızlı ve Hassas Gravür:

1064nm kızılötesi fiber lazer içerir ve kazıma hızı 12.000 mm/sn’ye kadar çıkar. Hassasiyet açısından, 4K seviyesindeki yüksek pikselleri mükemmel şekilde işleyen 0,05 mm ultra uzun ve ultra ince fiber lazer içerir. Hassas gravür ince işler üretmek için 2 m/s yüksek hızlı endüstriyel sınıf osilatöre de sahiptir.

2’si 1 Arada Masaüstü ve El Tipi:

Aynı zamanda hem el tipi hem de masaüstü gravür makinesi olarak çalışabilir. Bu ikisi bir arada tasarım, daha fazla çok yönlülük sağlar.

Çeşitli Yüzeylerde Çalışır:

M4 fiber lazer oyma makinesi metalleri ve alaşımları, nadir metalleri, metal oksitleri, ABS malzemesini, epoksi reçineyi, Deriyi, ahşabı (lakeli), seramik (lakeli), taşı vb. kazıyabilir.

Takılarda da işe yarıyor, bu tatil sezonunda sevdiğiniz birine özel ve kişiselleştirilmiş işlemeli mücevher veya deri ürün hediye etmek istiyorsanız oldukça havalı!

Tek Tıkla İşi Tekrarla:

Birden fazla kurulum gerektirmeden tek bir tıklama ile markalama işlerini tekrarlayabilir. Oldukça kullanışlı!

Güvenli:

M4, yanlışlıkla dokunma yanıklarını önlemek için 1064nm dalga boyunda kırmızı ışık ve soğuk ışık kaynağı kullanır.

Önizleme Çerçevesi ve Yükseklik Proje Gravürü:

M4, 10S hızlı ve doğru odaklama için çerçeve projeksiyonunu önizlemek üzere çift kızılötesi ışık konumlandırma tasarımını kullanır. Ultra yüksek öğe gravürü için de destek var.

Yine, bu uzun süre ortalıkta dolaşmayacak türden bir anlaşma. Bu özel pazarlığı yakaladığınızdan emin olmak istiyorsanız, ATOMSTACK M4 Fiber Lazer Oymacınızı şimdi sipariş edin.

ATOMSTACK M4 Nereden Satın Alınır?

Satın almak: ATOMSTACK M4 Fiber Lazer Gravür Makinesi: Kodla birlikte 1.275 dolar M4025OZB çıkışta | Orijinal fiyat 1.700 $

Şuraya da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • İndirin: iOS 16.1.1 OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • Kötü iOS 16 Pil Ömrü Boşalması Nasıl Onarılır [Guide]
  • iPhone ve iPad’de Jailbreak iOS 16.1.1 Son Durum Güncellemesi
  • iOS 16 Uyumlu Ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazlar
  • iOS 16 Gizli Özellikleri: Apple’ın Bize Bahsetmediği 100’den Fazla Değişiklik
  • İndir: iPadOS 16.1 Son OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • iOS 16 Final IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus’a Kurun [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz twitterveya instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’deki en son gelişmelerden haberdar olmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/atomstack-m4-fiber-laser-engraver-for-jewelry-leather-and-more-discounted-big-time-for-black-friday/

Yorum yapın