Apple’ın Yepyeni USB-C – MagSafe 3 Kablosu İlk Kez Nadir Bir İndirim Aldı


Amazon şimdi Apple USB-C’yi Magsafe 3 Kablosuna (2m) sadece 44,99 $ karşılığında sunuyor ve bu, ürünün ilk kez indirimli olarak sunulmasını sağlıyor.

Kablo, herhangi bir indirim kodu veya ekran kuponunun kullanılmasını gerektirmez, ancak bu anlaşmanın ne zaman sona ereceğini henüz bilmediğimizi belirtmek önemlidir.

Bu, bu pazarlıktan yararlanmayı düşünen herkesin, olası bir fırsatı kaçırmamak için muhtemelen mümkün olan en kısa sürede yapması gerektiği anlamına gelir. Apple USB-C – Magsafe 3 Kablosu (2m) normalde yaklaşık 50$’a satılır, bu da artık parmağınızı bile kıpırdatmadan neredeyse 5 ila %10 tasarruf ettiğiniz anlamına gelir.

Apple USB-C’yi Magsafe 3 Kablosuna (2m) yazarken, 190’dan fazla incelemeye ve olası beş üzerinden 4,8 yıldızlı bir toplam derecelendirmeye sahiptir.

MagSafe 3 uyumlu MacBook Pro’nuzu şarj etmek için harika bir kablo, hem yeni 14 inç hem de 16 inç sürümleri kullanıma hazır. Uzun ömürlü olması için örgülüdür ve MagSafe olduğundan, herhangi birinin kabloyu yakalaması durumunda MacBook Pro’nuzu güvende tutacağını bilirsiniz.

Yine, bu anlaşmanın masada ne kadar süreceğini bilmiyoruz, bu yüzden teknoloji çantanıza eklemek istediğiniz bir şey varsa şimdi harekete geçin. Sadece bir güç tuğlası ile gelmediğini unutmayın, bu yüzden kendinizinkini sağlamanız gerekecek.

Satın almak: Apple USB-C – MagSafe 3 Kablosu (2m): $44.99 | Orijinal fiyat 50$

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 2 iPhone ve iPad İçin IPSW Bağlantılarını İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • iOS 16 Beta 2 Profil Dosyası OTA Güncellemesinin Dev Hesabı Olmadan İndirilmesi Şimdi Çıktı
  • iOS 16 Beta 2 İndirme Çıkış Tarihi: İşte Apple’dan Ne Zaman Bekleyeceğiniz
  • iOS 16 Beta 1 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/apples-all-new-usb-c-to-magsafe-3-cable-gets-a-rare-discount-for-the-first-time/

Yorum yapın