Apple’ın Ne Zaman Tohumlaması Bekleniyor?


iPhone ve iPad cihazları için iOS 16 beta 4 indirme ve çıkış tarihini mi arıyorsunuz? Geçmiş yayın tarihlerinin herhangi bir kılavuz olduğunu varsayarak, geliştiricilere ne zaman tohum atmasını bekleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Apple, iOS 16 ve iPadOS 16’nın üçüncü geliştirici betalarını indirilebilir hale getirdiğine göre, tüm dikkatler tahmin edilebileceği gibi dördüncü betanın ne zaman yayınlanmasını bekleyebileceğimize çevrildi.

Apple kısa süre önce Kilit Ekranı albüm resmi için destek ekleyen revize edilmiş bir beta 3 yayınladı, ancak daha büyük değişikliklerin dördüncü betaya ulaşması bekleniyor.

Her şey olağan yayın akışına göre giderse, Apple’ın iOS 16 beta 4’ü 20 Temmuz Çarşamba günü veya buna yakın bir tarihte geliştiricilere sunmasını bekleyebiliriz. Bu aynı zamanda şirketin dördüncü yinelemelerinde iPadOS 16 ve diğer beta sürümlerini kullanıma sunması muhtemeldir. ilave olarak. Buna elbette tvOS 16, macOS 13 Ventura ve watchOS 9 da dahildir.

En son betaları yüklemek isteyenler elbette gerekli geliştirici beta profillerine ihtiyaç duyarken, genel beta programındakilerin kendi güncellemeleri yayınlanmadan önce fazladan bir veya iki gün beklemesi gerekecek.

Apple, önümüzdeki birkaç güncelleme için betalarını birkaç haftada bir yayınlayacak olsa da, halka büyük güncelleme gönderimine yaklaştıkça Apple’ın haftalık bir sürüm programına geçmesini bekleyin. Bunun Eylül ayında veya civarında, muhtemelen Apple’ın iPhone 14 serisini satın almaya hazır hale getirdiği hafta içinde veya civarında gerçekleşmesi bekleniyor.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 4 İndirme, Çıkış Tarihi: Apple’ın Ne Zaman Tohumlaması Bekleniyor?
  • iOS 16 Beta 3 iPhone için IPSW Bağlantılarını İndirin, Geliştiriciler İçin iPad Şimdi Çıktı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 3 Profil Dosyasını İndirme, İşte Nasıl
  • iOS 16 Beta 3 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/ios-16-beta-4-download-release-date-when-apple-is-expected-to-seed-it/

Yorum yapın